Новак
Jurken 2018 Zomer Dames Жените Лето Долго Макси Фустан Флорални Плажа Фустан без Ракави Секси V Деколте, Отворени Врати Плус Големина 4XL Sundress

Jurken 2018 Zomer Dames Жените Лето Долго Макси Фустан Флорални Плажа Фустан без Ракави Секси V Деколте, Отворени Врати Плус

Достапност: Залиха
DEN 2264.00
DEN 2543.52

Jurken 2017 Zomer Dames Жените Лето Долго Макси Фустан Флорални Плажа Фустан без Ракави Секси V Деколте, Отворени Врати Плус Големина 4 XL Sundress

Параметрите на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
HappDreeSo
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Viscose
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
бела цветни фустан
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
vestidos verano:
лето облечи
облека femme ete:
жените се облекуваат лето
vestidos mujer verano:
sundress

Подобро ви се допаѓа

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Купувачот ќе биде одговорен за такси прево

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи Ако вие не може да чека толку д

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

Јас ќе се справи со тоа Ви благодарам многу!Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојд

Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;Ако сега, ве молиме контакти

Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека Ако сакате да развиваат нови модели, pls

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Класични шарени, половина ракав дизајн, еден рамо корсе

2016 Година Нови Есенски Девојки Животинско Зајакот Шема Чисто Бебе Се Облекуваат Девојките Зимски Облеч

4 препорачувампрепорачувамАзија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН L 73 28.3 Купи

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад{маргин

Големина Должина Биста Половината Хип М 79 100 104 116 L 79 104 108 120 XL 80 108 112 1242 XL3 XL8080112116116120128132Текстот е скриен, мо

Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Плаќањето се очекува да бидат примени во рок

Производ : девојки фустанМатеријал : памук,полиестерБоја : како на сликатаголемина : 120130140150160големина 120=

54 см)(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.Ни веруваат ! и

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата email трпеливо и ние ќе ви одговори

Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе бидеме среќ

Лето Жените Облека Chiffon Завој Жолт Фустан Вечер Партија Фустани Матурска Gown Макси Boho Долга Плажа Облечи

ГОЛЕМИНА : 7(2 Years)ГОЛЕМИНА : 9(3 Years)ГОЛЕМИНА : 11(4 Years)ГОЛЕМИНА : 13(5 Years)ГОЛЕМИНА : 15(6 Years)

ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок о

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно в

Сите слики преку професионални боја калибрација,поради разликата во екраните, може да постојат разлики

2018 Нов Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Свадба Деца Девојки Вечер Партија Фустани Бебе Деца Роденде

Scroll