Новак
10 Поставува Кодот Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За ФОЛКСВАГЕН Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сензор Одговара на Ford

10 Поставува Кодот Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За ФОЛКСВАГЕН Ауди 1 928 405 138 Инјектираат

Достапност: Залиха
DEN 1223.52

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сензор Одговара на Ford Секој сет вклучуваат женски со игли и гумени печати. Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
DJ7052-1.5-21
Бренд Име:
GIEXCEED
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски
Број На Модел На:
1 928 405 138 / 1928405138

Подобро ви се допаѓа

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

4469 Crimp Конектори За Цврсти и Заробени Cat5 Кабел RJ45 ,8 P8 C, 100 Парчиња Crimp КонекториЗа Цврсти и Заробени КабелC

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

100pcs РКА Машки Конектор Злато Позлатен Аудио Терминал Панел Монтажа на Шасија, Аудио Приклучок Приклучо

Ви благодариме.Отвориtop / Clamshell структура 2.Ако сакате да се купи повеќе quantites за ова.ве молиме да се поврз

.SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS201.2701 IC Тест Приклучок за Штекер ПрограмирањеПроизвод Функција : 1 Користете

Повратни информации1.ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.Купувачот е одговорен за сите до

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

BGA24 ДА DIP8 IC Адаптер Приклучок за 8x6mm Тело Ширина BGA чипови SMT / SMD Тест ПриклучокСпецификации : 1 Овој произв

50 PCS 3.5*1.3 mm Приклучок за DC Напојување Блок 3.5 mm x 1.3 mm Женски Џек Socket

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

Бесплатен Превозот Авијација Приклучок Конектор ГPWCNS1(MS3106 B2223 S) ГPWCNS2 / S3 / S4 / S5 за Мицубиши ГJ2 Серво МоторР

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа И треба да с

.1 Овој производ е за BGA24 чита и да се тестираат.2 Применливи IC големина : 6 × 8 mm , постојат два типа топката

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

Scroll