Новак
Кристал Случај За iPhone 7 Плус 6S 6 5S Тешко Сјајот Дијамант Транспарентен Капак За iPhone7 iphone6 Capa Телефон Торба Coque Луксуз

Кристал Случај За iPhone 7 Плус 6S 6 5S Тешко Сјајот Дијамант Транспарентен Капак За iPhone7 iphone6 Capa Телефон Торба Coque

Достапност: Залиха
DEN 193.00
DEN 235.20

ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(освен одмор)
2. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте директно со нас за решение наместо да почне расправа за aliexpress.
ДОН воздухопловната нормално се постигне во светот во 15-30 ден
Ние не можеме да ги достави до P.Тоа може да биде предаден на мојата земја?
Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте дојде до нашата продавница !! ние сме професионални фабрика, ние дизајн и производство на високо квалитетни модни мобилен телефон случај и ги покрива. Ние може да наплата или да го препрати до вас.
Сепак, кога станува збор за одмор или викенд, тоа ќе бидат неколку дена и подолго. Нормално, пратката ќе пристигне во периодот следната слика е прикажано.
Некои земја обичај ќе бидат строги, па превозот време на овие земјата понекогаш може да биде подолг од другите : Бразил, Индија,велика Британија ,и др. Ве молам само љубезно ве молиме почекајте, ќе пристигнат наскоро. можете да добиете врвен бренд квалитет по најдобра фабрика цена тука, само pls контактирајте со нас слободно се што ви е потребно. ако сте биле од овие земјата, pls се пациент, тој ќе пристигне во време. За да бидете сигурни на телефон и адреса која ќе лево е во право, ние само ќе ја достави на адресата што сте оставени во aliexpress систем.
DHL,UPS-от и Fedex вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.ако ви требаат повеќе или сакате да се прилагоди производи, само pls контактирајте со нас слободно преку е-маил или trademanager. Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.

Параметрите на стоката

Материјал:
За iphone 4 и 4S, iphone 5 5S, За iphone 5SE, За iphone 5C, За iphone 6 6S, За iphone 6 6s Плус, За iphone 7, За iphone 7 Плус
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Големина:
3.5 inch / 4.0 inch / 4.3 inch / 4.5 inch / 5.0 inch / 5.5 inch
Бренд Име:
Иновации
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
кристал случај
дизајн:
Транспарентен,Симпатична,Jewelled,Бизнис
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Карактеристики:
3D Сјајот Кристал Дијамант Луксузен Стил Rhinestones Телефонот Назад Случај
Број На Модел На:
За Apple iphone SE 4 4S 5 5S 6 6S 6G 7 7 Плус 6plus 7plus Случај Маска
Функција:
Супер Тенок Заштитен Случаи Мобилни Видиме Покрие Школка Домување На Кожата
Пакет:
Јасно opp вреќа
Поддршка:
Трговија На Големо / Dropshipping / Продажба На Мало
квалитет:
Високо Квалитетни Пластични Тешко Врвот На+++++
Стил:
Нови Сјајна Кристал Giltter Дијамант Назад Случај Покрие Fundas Carcasas Capa
Тип:
Јасно Луксузни Рачно Изработени Модни Бренд Тренд Додатоци Сјајна Симпатична
Луѓе:
За Жена, Маж, Девојки и Момчиња Модерен Одговара Бизнис
Модел 2:
За iphone5C За iphone6 За iphone7 За iphone6S За iphone5S Случаи
Функција:
Анти-несреќа , Анти-scrash, Анти-нечистотија Валкани Отпорни, Анти-Удар

Подобро ви се допаѓа

Зајакот Крзно Случај или За i Phone 7 Покрие Луксузни Симпатична Цртан филм Коса Bling Diamong Маска За i Phone 7 Плус

Опис На Производот100% Сосема новМатеријал : вештачки дијамант + СТП кожаЛуксузна & bling дама телефон кеса ,

Компатибилен Модел : за Samsung Галакси A3 2016 Година A310, за Samsung Галакси А5 2016 Година A510, за Samsung Галакси О7 2016 Го

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Со 360 Телефон Да Ѕвони Стои Мека Задниот Поклопец За Samsung Галакси S8 Случај Луксузни Кристал Дијамантски

Сите го следат слики се само како референца,ние diy го користите телефонот modle,така што ќе се добие точен с

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Антиудар УлтраТенок Транспарентен капак Случаи Материјал>> TPU Боја>> Транспарентен Одговара модел>> за Mei

За i Phone 7 7 Pls Плус Луксузни Случај За Samsung Галакси S8 S8 PlS7 Edge 3 D Дијамант Цвет Телефон да Ѕвони Носителот Сто

за samsung galaxy S4за samsung галакси S5за samsung галакси S6за samsung галакси S6 Edgeза samsung галакси s6 Edge плусза samsung галакси s

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Сите го следат слики се само како референца,ние diy го користите телефонот modle,така што ќе се добие точен с

За Мобилен Телефон Светкавиот Кристали Rhinestones Bling Убави Цветни Гем Маска за i Phone 7 7 Pl S Плус 6 Pl S 5 5 S 5 C SE 4 SAns

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

YESPURE Кристал Розова Луксузни Телефон Случаи за IPhone 7plМода Дијамант Bling Сјајот Телефон Случај за Девојки C

Scroll