Новак
Автомобил табла опфаќа мат за MAZDA 3 AXELA 2014 до година Левата рака се вози dashmat подлога цртичка опфаќа Инструмент платформа додатоци

Автомобил табла опфаќа мат за MAZDA 3 AXELA 2014 до година Левата рака се вози dashmat подлога цртичка опфаќа Инструмент

Достапност: Залиха
DEN 1037.00
DEN 1296.00


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
120inch
Година:
2014-2016
Име На Модел:
A-271-СТП-Б.К.
Материјал Тип:
Други
Објектот Висина:
1.5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
30inch
Тип На Објект:
Налепници
Име:
GLCC
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За MAZDA 3 AXELA 2014-2016 години

Подобро ви се допаѓа

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информаци

5pcs Околу A / C Воздухот се Пропустливи Штекер Switch Прстен Круг Покривање на Вратите Налепница за Мерцедес B

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка Лесна инсталација Настава : Оваа ставка не д

Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење состојба.Лесна инсталација.6 Италиј

Функција : Универзална одговара за сите автомобили Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Должина

Висок Квалитет 1 BUC Автомобил Нови DIY АБС Боја воланот на логото декорација круг покрие случај за benz C E од

Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас Ве молиме бидете сигурни дека вашио

Хром Автомобил Вратата На Прозорецот За Префрлање Панел Покрие Трим Автомобил Стакло Подигнете Го Вклу

За "Фолксваген" Tiguan 2 Генералот 2016 2017Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : ABS пластикаБоја : како нашит

2 Пакети кои се испраќаат во рок од 35 дена и се со следење на број на интернет.Услуги На Клиентите : Тоа е н

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

100% Сосема Нов и Добар КвалитетМатеријал : металБоја : Како на сликата шоуОдговара за Ауди А3 8 V 20122015Лесна

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Се вклопува

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

започнетекрајот Автомобил стил Внатрешни работи Конзола Панел клима Прекинувач Поклопец Трим нерѓосу

Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот Предаден од страна на воздух пошта која вообич

Scroll