Новак
HOOPET Флуоресценција Поводник Куче Влечење Појас Рефлексивни Безбедноста на домашно Милениче Надвор Јаже

HOOPET Флуоресценција Поводник Куче Влечење Појас Рефлексивни Безбедноста на домашно Милениче Надвор Јаже

Достапност: Залиха
DEN 509.00
DEN 553.44

[Име] : Променлива Флуоресцентни Влечење [Точка Бр.] : 17 G0113 G [Тежина] : 130g/275g [Size] : S:180*1.5 cm/M:180*2.5 cm

Параметрите на стоката

Големина:
S, M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Hoopet
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон пластични цинк легура полиестер
Тип:
јака поводник сет
Куче Подигнат Тип:
Вест Harnesses
Јака Тип:
Основни Јаки, Раководител Јаки
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes

Подобро ви се допаѓа

13.24 / торба 13.24 / торбаВисок Квалитет 3m&5m Автоматско Стигнале Куче Leashes Солидна Боја Најлон Јаже Милениче

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ 5 M Мали Средни Погодно Проширување Најлон Кученце Куче Одење Обука Доведува Автома

Инаку, ние не би?т испратина вас Ако сакате да примате го објектот побрзо, можете да изберете и други пра

Моден Кучиња, Мачки Бисер Поводник Куќи Луксузен Дупчење Топката Доведе Материјали Кутре Leashes Домашни М

Објектот боја : Црна / Црвена / Сино / БраунОбјектот Должина : 145cm Оваа Поводник одговара за Мали или Средн

Име на производ : Нова Антипропадна Гума и најлон средни и Големи куче поводник рачен дизајн големо куче

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Безбедност за животните за време на патувањето.Животното останува на

·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози Ве молиме оставете

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни праткипоради разликите во царинската расчистување

·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Traumdeutung Вистинска кожа Мал Кутре Јака Мачки Животни Додатоци За Миленичиња Материјали Chihu

ETHIN Бела Имитација Бисери дијамант Миленичиња Куче Синџир Поводник Одење Џогирање Води Leashes за Мали Сре

Луксузна Beaded Бисер Куче Поводник домашно Милениче Мачка Синџир Води Leashes за Мали Средни Куче Јака Додат

Scroll