Новак
10pcs / многу 20mm 4 дупка Бисер Кристал копчето Метал свадба се облекуваат за шиење декорација додатоци.

10pcs / многу 20mm 4 дупка Бисер Кристал копчето Метал свадба се облекуваат за шиење декорација додатоци.

Достапност: Залиха
DEN 197.00
DEN 207.36

Бесплатни товар од Кина, воздухот парцела пост и трае околу 15 - 26days да дојдат, ако сакате испраќање побрзо, ве молиме да изберете друг начин на транспорт, како што се DHL, Fed Ex или UPS-от како ви се допаѓа Повратни информации : Вашите позитивни повратни информации е многу ценети, pls осветлуваат 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !! Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, pls контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни. Слободни : 1.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
20mm
Тип На Производ:
Други
боја:
Сребро.

Подобро ви се допаѓа

100% Сосема НовГолемина : 25mmБоја : како на сликата бојаКОЛИЧИНА : 40pcs

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на прево

500 Парови Најлон Налепница Двојно Двострано Лепило Куки Циклуси Дискови Круг Fastener Лента500 Парови Најлон

1000pcs Дијалог Дрво Љубов Срцето Confetti Embellishments CardmakingОпис : Материјал : дрвоБоја : природнаГолемина : 35x32mmДеб

Точка Име : DIY Craftt МатеријалиГолемина : 48 X91 CMСтил : Како на сликатаБоја : Како на сликатаВнимание : Некои м

Функција : 1 Order=4 парчињаоставете порака за да кажете ми каква боја или модел, не треба,ЕКСТЕНЗИИ : БР.1 10 PCS

добредојдовте proudce вашите сопствени дизајни за панделка или смола,ви благодаримеОбјектот спецификитеС

На високоодделение кристал копчињаГолемина : 25mmБоја : слика бојапогоден за сите видови на облека, накит,

добредојдовте proudce вашите сопствени дизајни за панделка или смола,ви благодаримеОбјектот спецификитеС

Се препорачува : дворот метар метар метар 1.65 / метар дворот дворЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направ

Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да з

Waterdrop Форма 7x12mm Кристал Strass Стакло Лабава Монистра Видиме Убавината DIY Накит Applique Декорација Rhinestones име :

Име : DIY Johnleather Занает Алатка Метал Граница Алатка Премиер СтилМатеријал : МеталКоличина : 1 BUCГолема како

Материјал : Дрвени 100% Големина : 16mm*16mm*16mm Боја : Природна.Ве молиме погледнете на сликата Употреба : Обука

Материјал : Легура(Олово и никел безбедно)Големина на : Прибл : 60x26mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

Функција : 1 Големина : како на слика 2 Достапни Боја : како на сликата 3 Мода и убава,голема за decro! Белешки :

Во меѓувреме UPSот,DHL,Fedex,ТНТ се достапни EMS е нашата склопот на превозот метод премногу.Ви благодариме!.(2)

5pcs DIY Pompon 3cm Mink Pompoms Крзнени топки за Шиење На плетени keychain шамија чевли крзно Капи пом пом DIY Занаети Дода

Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас.Ако им

13x18mm 100pcs / торба Teardrop Кристално Стакло Фенси Камен За Мобилен телефон Случај Applique Сјајот Rhinestones монистра

МатеријалДрвениГолеминаПрибл : 16mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаМешаниКоличинаЌе добиете

Луција Carfts 30pcs / многу 1027mm Симулација Смола Чоколадо Flatback Cabochon DIY Scrapbooking рачно изработени Материјал 080002102

метар метар метар метар метарГолемина на 1 двор=1.5 m(ширина)91cm(должина)Големина на 2 двор=1.5 m(ширина)182cm(дол

recommendstartrecommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,т

целосна наплата, замена или замена е понуден Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни инф

Scroll