Новак
Нови 2017 Цврсти, Меки Chiffon Лолита Маица, Блуза Жените Секојдневен Возбудува Фенер Ракав Чипка Издлабени Еластична Девојка Кошули Blusa V293

Нови 2017 Цврсти, Меки Chiffon Лолита Маица, Блуза Жените Секојдневен Возбудува Фенер Ракав Чипка Издлабени Еластична Девојка

Достапност: Залиха
DEN 1028.00
DEN 1318.08


Напомена : Овој производ содржи само едно парче Блуза
Една Големина
Облека Должина : 88 - 108 СМ ;
Биста : 100 CM ;
Рамо : 37 СМ ;
Ракавот : 43 СМ ;
Ве молиме погледнете го подолу детали големина информации пред цел.
Прирачник за мерење може да постои мала разлика. Ве молиме овозможи 1-5 cm грешка.
Препорачуваме да Изберете малку Поголем големина од вашите standrad големина.
Ние ќе подготви пакет на услуги по плаќање завршиле, Обично ќе чини 3-6 дена.
За руската купувачи, според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме (со три зборови име и презиме)
Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ние би сакале да ве поканиме да ја напушти пет ѕвездички на нашите производи и услугата ако сте задоволни со предмети ќе нареди. Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Секој врати треба да бидат засновани на докази со превозот следење на број и преземање на слики. Сите се враќаат трошоците за превозот се resposibility на купувачот.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Сите Ние искрено се надеваме дека може да се најде она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Бренд Име:
KINGWISH
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
V293
ткаенина име:
Chiffon
Главните состојки ткаенина:
Полиестер
Стил:
Слатка
Шема:
Полна Боја
Должина На Ракав:
Долги Ракави
Верзија Тип:
Лабава Тип
Облека фуста:
Хеџинг
Јака:
О вратот
Популарната елементи:
Крои, возбудува , нерегуларни, шупливи
Големина:
слободни

Подобро ви се допаѓа

69Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 62 24 Како различни комп

големина Должина Биста Ракав Рамо Половината M 103 101 57 47 100 L 104 105 58 48 105 XL 105 109 59 49 109

Топла ПродажбаНови 2017 Топла Продажба на Жените Флорални Чипка Блуза Транспарентен Долг Ракав Кошула Ж

Евтини Обичните Девојки Вертикални Ленти Врати Крстот Исечок Лабава Блуза Кошула Горниот Материјал : п

$ $ 6.23 $ $ 6.93 $ $ 8.93 $ $ 9.71 $ $ 9.20 $ $ 7.34 $ $ 8.06 $ $ 10.20 $ $ 9.12 $ $ 9.71 $ $ 9.38 $ $ 11.14Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИ

Големина(cm) Биста Рамо Должина на ТежинаX L 102 40 60 5060kg2 XL 106 41 62 6367kg3 XL 110 42 65 7075kg4 XL 114 43 66 7578kgМерење : 13cm грешка

new_tail Купи Сега : $ 10.00 Купи Сега : $ 13.10 Купи Сега : $ 16.38 Купи Сега : $ Само 11,6 Купи Сега : $ 6.01 Купи Сега : $ 10.9 се К

1.100% Сосема Нов2 Материјал : Chiffon3 материјал на платно ви дава пријатно чувство.4 Бои за избор : Како Фотогр

Повратни информации 1 Далечински земји и строги Царински (на пр Ако поради некоја причина не сте задовол

Големина на Табела Големина / cm Рамо Половината Ракав Биста Должина S 36 72 59 84 60 M 37 76 60 88 61 L 38 80 61 92 62 XL 39 84 62 63

2 : Внимание : ве молиме овозможи 24 см грешка на мерењето.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.100% Сосема Но

Повратни информации : Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни о

Ве молиме да се осигурате предмети се сосема нови со пакет / тагови и без мирис (чад / парфем) Ние ќе се под

Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ни

Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Разумна Цена .Почитувани пријатели, ве молиме да проверите на н

Uwback Плус Големина 5 XL Везови Кошула Жените Макси Кошули 2017 Нова Пролет Кармин Везени Кошула за Дама Лаба

Очила За Сонце ЖениПродавачот Попуст на сите ПроизводиЌе добиете $1.00 исклучување на нарачки над НАС $18.00

$10.49 $10.19 $8.44 $11.59Материјал : 100% ПолиестерТип : БлузиБоја : Каки,Вино Црвено,ЦрноПакет содржи : 1 Блузи Големи

Моден Дама Зелена Врба Печатени Шупливи Крои Поврзана Долг Ракав Лабава БлузиШик Дама Девојка Мода Оби

Наплата се врши само ако замена не се достапни одговори во рок од 2 дена по твое приемот ако било каква шт

Постојат Големината на Разликите помеѓу различни земји,ве молиме прочитајте мерење на Големината на Та

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Pls Проверете објектот е measurment внимателни пред да се купи!!Ви благодариме за вашето разбирањеАКО СТЕ ВО Б

Забелешка : за Да добиете повеќе попусти, ве молиме кликнете на Линкот на [ Забава] : https : / / shanghaitang.aliexpress.c

Врат Должина : 42cmЈака Должина : 6cmРамо : 38cmПред Должина : 27cmНазад Должина : 15cm

Сите слики преку професионални боја калибрација,поради разликата во екраните, може да постојат разлики

Scroll