Новак
JEXXI Популарен Домот 925 Sterling Silver Бела Свон Накит во Собата за Жените Pendant Ѓердан & Обетки Сет

JEXXI Популарен Домот 925 Sterling Silver Бела Свон Накит во Собата за Жените Pendant Ѓердан & Обетки Сет

Достапност: Залиха
DEN 279.00
DEN 450.24


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кубни циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
љубителите',Жени,Девојки
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
T17401
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Подобро ви се допаѓа

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм Тежината на с

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! УСД $ 8.Ви благодарам мн

JEXXI Топла Продажба!Жените 925 Фунта Сребрен Ѓердан & Обетки Накит Сетови Сјајна Кристал Пеперутка Pendant Сва

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

JEXXI Накит Поставите Елегантен Дама 925 Sterling Silver RhombЃердан Африкански Кристал Кубни Капка Уво Обетки Парти

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вообичаено е дозволиво разлики во големин

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : Platinum / позлатен Големина : како на сликата покаже Боја :

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задр

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу.Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако им

Објектот Се Вклучени : Ѓердан Pendant ОбеткиПредмет Бр : SY6432Тежина : 37g / setЃердан Должина : 45см / 18inPendant Голем

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел Ако не беа со

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Едноставна Црна Калцедон Накит Сет【Главниот Камен】

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

JEXXI Мода Шупливи Дизајн Pendant Ѓердан Обетки Накит Сет Со Сјајна CZ Дијамант 925 Sterling Silver Партија ДодатоциЃер

Scroll