Новак
Слатка Бел 15pcs 25*42mm Црни Алуминиумски Шупливи срцето копче шарм лепак празно срце pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени D6180-

Слатка Бел 15pcs 25*42mm Црни Алуминиумски Шупливи срцето копче шарм лепак празно срце pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени

Достапност: Залиха
DEN 259.00
DEN 287.52


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави,Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Дали ви се нудат пад на превозот"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0. Во исто време,можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака,добредојдени да не контактирате.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент,се гради напред"и принципот на "прв клиент",ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.0 px;text-align : left;маргина : 0.
Дали ви се брод на меѓународно ниво"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.0 px;">
Да,ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.0 px;">
Да,ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.393 инчен 1 инч=2.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот.0 px;text-align : left;маргина : 0. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.0 px;text-align : left;маргина : 0. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
D6180-1
боја:
Црна
Количина :
15Pieces/многу
Големина:
25*42mm дупка
Една тежина:
3.2 g
is_customized:
Yes
Објектот Форма:
срцето копче шарм
Објектот Useage:
Diy Накит Заложби
1:
срцето копче pendant
2:
Јапонија капе граница

Подобро ви се допаѓа

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија ил

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 21.5x13mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : Патина БакарМАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Мета

Ви благодарам многу.99 / многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот 100 Pcs / Многу Цинк Легура Метал Глеѓ Playb

Ви благодариме за разбирањето!Ви благодариме за вашето Купување!.Ако го промените, ве молиме да ни кажет

4 mm или 1mm=0.5) Ако е потребно побрзо испорака(DHL), тоа треба да плаќаат екстра $18, или ако износот е над $1000, ни

Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките Вашиот емејл обично ќе се одговори

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

2) точки ќе бидат испратени на вашиот Ebay Адресата .4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е око

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Европската Бренд Стил2 Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговор

Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway / Global Соберат / Western Union / Свет Платат онла

Ве молиме контактирајте со нас преку епошта пред да ја врати стоката Тоа нема да помогне да се реши проб

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

Топла продажба 50pcs / многу сребро музика забелешка Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит привр

Scroll