Новак
Гроздобер Лофт метал ѕид светилка LED сијалица прилагодливи 4 големини Светилка рака железо абажур за дневна соба и спалната соба ресторан, бар E27 220V

Гроздобер Лофт метал ѕид светилка LED сијалица прилагодливи 4 големини Светилка рака железо абажур за дневна соба и спалната

Достапност: Залиха
DEN 2174.00
DEN 3062.40

11,Pls се разбере. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Чувајте запаливи
материјали далеку од запали сијалица. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.
Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. За да го намалите ризикот од пожар, електричен шок или лична повреда,
секогаш исклучете ги и отстранете тела и оставете ја да се излади пред замена на сијалица. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *
100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Оваа тела е оценет до (1) 60-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени). Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,VDE
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
Надолу
Број На Модел На:
YY-B03L
Примена:
Foyer
Карактеристики:
гроздобер ретро дизајн
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Newrays
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Стил:
Гроздобер
Место:
Салон Студија Господар Спална соба бања Хотел

Подобро ви се допаѓа

Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .За повратни информа

Стил : Едноставен модеренПроизвод детали [Модел] [82561] модерен минималистички моден стил ѕид светлина [Size

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Димензии : W 46cm x H 50cm, База W 13cm x H 18cm Материјал : смола Сијалица : E27 (вклучени) Бродови во 7 денаВе молиме кон

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.Висок квалитет на Класиче

Мора да посочуваат детали во пратката, НИЕ НЕ го ПОПРАВИ ИЛИ да го ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН рок на ГАРА

Димензии : L13cm x W 18cm x H 38cm Материјали : железо & кристално стакло Сијалица : 1 x E14 светилки (вклучени) Бродови

Име : Чадор железо ѕид sconceГолемина : dia25cm,H16cmМатеријал : железоСветлосен извор : 1*E27 / E26 или LED сијалица(Не с

Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред

Добредојдовте на нашата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Испорака1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal с

Испорака1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ако овој објект е во вашиот поседување на

Ви благодариме!За нас : Ова е фабрика директна продажба од сигурен производител во Кина...

Лофт Индустриски црна ретро ѕид светилки Гроздобер E27 LED sconce Прилагодливи Железо ѕид светла за дневна со

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ве молиме Дај Ми 5ѕвезда позитивни повратни информации Ако уживате на шопингВашите повратни информации

СпецификацииМатеријал : Железо+СтаклоИзвор на светлина : E27 крушка светилка (не се вклучени)Votage : 110240 V ACВ

Американската Држава Дневна Соба Хотел Спалната Соба Ноќни Огледало Балкон Коридор Ресторан Ковано Же

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими с

*Материјал : полски хром метал+ кристално*Големината на целиот : L29*W9*H15mm види слика детали*Светилка носит

Опис100% Сосема Нов и со висок квалитетМодел : стакло ѕид светилкаГолемина : W100mm*L150mm*H150mm(3.9" х5.9" x 5.9")Извор н

(Освен некои земји и APO / FPO)2.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во

Опис100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : стакло ѕид светилка Големина : W180 MM*L300 MM*D80 MM(7.1" x 11,8" x 3.1") И

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на ѕид светлина пр

СпецификацииОбоено Стакло Ѕид SconceДимензии11.8"D X 5.9"HМатеријал(s)ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки1 X E26 / E

Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави Товарни ќе се носат од страна на д

Scroll