Новак
MICROFLYING 1PCS/МНОГУ ICE3BR0665JF 3BR0665JF ДА-220F-6 LCD менаџмент на енергија

MICROFLYING 1PCS/МНОГУ ICE3BR0665JF 3BR0665JF ДА-220F-6 LCD менаџмент на енергија

Достапност: Залиха
DEN 105.60


- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.FEEBACK :
•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.

Параметрите на стоката

MicroSoft Модел:
Kinect
Бренд Име:
MICROFLYING
Број На Модел На:
ICE3BR0665JF
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Подобро ви се допаѓа

База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад

Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе

ЗАБЕЛЕШКА : Овој збег одбор користи ILD213 T optoisolator и дискретни transistors да се поправи логика Доаѓа со два кана

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о

L4981 L4981 AD SOP20 L4981 A нови моќта за управување со чип печ

6 инчен ,24inch ,итн .Опис На ПроизводотLVDS LCD Панел кабел за DN2800 MT / D2700 MT / DH61 AG МиниITX плочаОвој кабел е дизајн

Ние ќе дава сугестии во рок од 24 часа откако ќе испрати порака до нас 1 година гаранција.• Ниски трошоци

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се пот

DEN 1362.00
1547.52

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние само брод да се потв

Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонск

Scroll