Новак
Џинг Ченг Da За ГБС Екран Замена Стакло Екранот за Nintendo Момче Боја Однапред

Џинг Ченг Da За ГБС Екран Замена Стакло Екранот за Nintendo Момче Боја Однапред

Достапност: Залиха
DEN 227.00
DEN 249.60

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!
Ако сакате да купите на следниве производ

Параметрите на стоката

боја:
2Set, 5Set, 10Set, 20Set, 30Set, 50Set
Со USB:
NO
Број На Модел На:
ЗА ГТЦ
is_customized:
YES
Nintendo Модел:
Момче Боја
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
Џинг Ченг Da

Подобро ви се допаѓа

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ако retrofitter запознаени со осветлување систем, и сметаат дека високите трошоци за работна сила, retrofitter мож

Повратни информацииПочитувани купувачот ,кога сте примиле цел : 1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви по

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја

5 гПакетот Вклучува : 2 * Thumbsticks За PS4Превозот : За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискио

Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испр

2 парчиња Бренд Ракав Лактот Кошарка Водат Снимање Рака Продолжен Armband Отворено Спорт Салата компресија

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

бесплатен превозот плус големина Секси Pirate костими,жените ноќта на Вештерките Костим со капа S2 XLS2 XL во а

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн Се Враќа РокВо случај да сте го добил

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви пос

Резервни Делови 100% НовиЛесно Да Се ИнсталираПозиција : ЗаднитеМатеријал : Синтетички кожа+PP пластични+п

Опис : го Претвора автомобил стерео звучник излези да РКА излези.Овозможува додавање на засилувачи за п

тоа нема отстапување од 15 cm.Големина маса не е точна.Тоа треба 510days или повеќе на вашите таму...

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел...

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

ТОЧКА ИМЕ : Newbron Бебе Круна Hairband Симпатична Бебе Роденден Фотографија Реквизити Headdress Принцеза Деца Злат

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани Објектот обично доаѓа во рок од 818 работни д

Scroll