Новак
ZOKOL 6928 М имајќи 6928M 61928M 1000928H Длабоко Ритам топката имајќи 140*190*24mm

ZOKOL 6928 М имајќи 6928M 61928M 1000928H Длабоко Ритам топката имајќи 140*190*24mm

Достапност: Залиха
DEN 1683.00
DEN 2214.24


Параметрите на стоката

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
6928M(61928M)
Капацитет На Моторот:
P0
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Структура:
длабоко ритам топката имајќи
Големина:
140*190*24mm

Подобро ви се допаѓа

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајМодел6802ГОЛЕМИНА(mm)d15D24Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМате

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

Scroll