Новак
606090P 066090P 3.7V4000mah со заштита одбор GPS таблета литиум полимер батерија Батерија Li-ion Ќелија

606090P 066090P 3.7V4000mah со заштита одбор GPS таблета литиум полимер батерија Батерија Li-ion Ќелија

Достапност: Залиха
DEN 568.00
DEN 768.00

Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Батерии Напон 3. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. 3, репродукцијата ефект станува полошо : батеријата отпорот станува се големи, излезниот напон е премногу ниска. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Три, како да се суди мојата машина е батеријата проблем? Ако вашиот MP3 Bluetooth уред ги има следниве феномен, тоа ќе биде батеријата проблем, треба да бидат заменети : 1, користење на повеќе од една година, play (мирување) време е значително скратена (околу 3 часа), што укажува на тоа дека капацитетот на батеријата е намалена, услугата живот. Апликации 1., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.8 инчен екран MP3 капацитет е генерално 3001000m Ah, 2. Ако сè уште не заслужуваат да, може да се користат.0 MM*60 MM*90 MM Сопственост : MP3 MP4 MP5 Прозрачна чевли Флеш чевли Посебни литиум батерија Про, ако имате потреба од големи количини, ние може да се разговара цената ~!! Pro, продажба на батеријата е веројатно да имаат пишување, тука не може да биде пишување, бројот на набавки може да се бара да напишете ~!! А, MP3 литиум батерија живот Како мобилни телефони литиум батерија, MP3 вградена литиум батерија живот е длабоко полнење стави околу 300-500 пати (GB), која е за една или две години по игра времето ќе биде скратена очигледно, некои дури и не може целосно да се подигне, тогаш мора да се замени со нова батерија.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни инф

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!Кор

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Бренд Нови ПристигнувањеТопла продаде во Русија и САД9 Пакети сетКомпатибилен : со Повторно & Повторно :

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VК

најниска цена во сите aliexpress10 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХ

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

Ажурирани Модел ЛПE17 LPE17 Дигитални Батеријата Пакет за Камери Canon EOS Бунтовнички T6i 750 D T6s 760 D М3 М5 M6 T6s 8000 D Б

7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB8 L батеријата1.NB8 L Батеријата NB8 L 8 L Батерии За Canon Power Shot A3300 A3200 A31

1pcs DMWBMB9 DMWBMB9 E DMW BMB9 Батеријата + Автомобил Полнач за Panasonic Lumix DMC FZ40 K FZ45 K FZ47 K FZ48 K FZ60 FZ70 FZ100 FZ150DMWBMB9 DMWBMB9 E 7.2 V 1200m

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика ., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

4 V батерија, мобилни моќ батерии, литиум полимер батерии за MP3 3.

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

7 V 1250m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon Power Shot G5 X G7 X G9 X Г7 X Mark II SX720 ХС Карактеристики : 1 Купи со дов

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите големи кредит

Scroll