Новак
QuickDone Портокал Морнар Пластични Рака Прирачник Портокали Сок од Лимон Presser Овошје Изстискване Цитрус Reamer Пикник Скара AKC5163

QuickDone Портокал Морнар Пластични Рака Прирачник Портокали Сок од Лимон Presser Овошје Изстискване Цитрус Reamer Пикник Скара

Достапност: Залиха
DEN 455.00
DEN 479.04


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Еколошки
Изработени од Пластика
Со соодветна големина го прави полесно за вас да се донесе со вас насекаде
Направи сок од портокал на лесен и удобен начин
Опис :
Материјал : Пластика
Големина : 17.5*9.2 cm
Боја : Портокалова
Пакетот вклучува
1 x set портокал морнар
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!

Параметрите на стоката

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Пластични Тип:
PS
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Squeezers & Reamers
Бренд Име:
quickdone
Број На Модел На:
AKC5163
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

380 ML Мини USB Пренослив Морнар Полнење Електрични Првенство Рачни Млеко Пијалак Создателот Зеленчук, Ово

Оптоварување 15000 ВРТЕЖИ / минута брзина, ќе можете брзо да се разбуди различни видови на овошје, овошни

БрендLMETJMAМатеријалнерѓосувачки челикБојакако се покажеГолемина6.6*3.5 инченТежина200gОдделениеАБројB0013П

Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .Соја млеко и соја сокТоа е лесно да се направи соја млеко

Се враќа : 1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ви благодариме за вашиот поддржува.Ние само бро

Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.2) искрено, се

Бесплатен Превозот 1 Pc Гроздобер Рака Притиснете Прирачник Морнар Портокал Лимон Вар Изстискване Кујнс

Опис На ПроизводотМорнар рака Прирачник за Здрав Wheatgrass зеленчук дома Овошје Морнар кујнски прибор висо

Јајце Masher : за Да cubify варени јајцаСирење Grater : Во случај да сакате сирење во вашиот бенто Сите вратени пре

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработ

Нашата цел езадоволството на клиентите!4.Ние се голема гордост на нашата изведба ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Вра

Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат Ако имате било какви проблеми со купување или испора

Напомена : овој производ потребите на 2 АА батерии не се вклучени.тоа се врти било пијалок сад во еден лес

Дебела 304 од не ' рѓосувачки челик прирачник морнар портокал лимон притиснете морнар за бебеИме : Морнар

Scroll