Новак
МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред се За ХОНДА VFR 750 88-90 RVF 750 94-98 919 02-07 CBR 900 92-97 VTR 1000 F 98-05

МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред се За ХОНДА VFR 750 88-90 RVF 750 94-98 919 02-07 CBR 900 92-97 VTR 1000 F 98-05

Достапност: Залиха
DEN 1698.00
DEN 2294.40


Параметрите на стоката

Објектот Тежина:
0.46kg
Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси

Пумпа за кочница За GSXR600 / 750 0610 / GSXR1300 0812 / BKING 1300 0812 / GSR400 0608 / GSR600 2006 20072009 2010 Мотоцикл Пумпа за Кочница

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиБ

Е 900 A6 F Класичен 2006 В Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за п

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.Ако сте задоволни со купување и нашат

* Целосно Азбест Слободни.* Повисока отпорност на Топлина стабилност Овие трошоци се на купувачот одгов

Трговија на големо е добредојден Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / да

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни email директно , сите п

100% Сосема Нов.Боја : Како На Сликата.Материјал : 6065T6 АлуминиумCNC Машински и тешко anodised.Одговара : 125530 SX / SXF

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна нап

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

9604 FXL250 СТЕПЕН MD26 9496 FXLR 250 РМ / R3 N 91 FXLR 250 BAJA MK2 MD22 FXR 250 Y / 3 0003 FXR 250 3 / S 0305 FXR 250 III Y / 3 BAJA 0003 FXR 300 R 10 10 FNX4 СОКОЛ 0205 FXR

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот

ЗАХОНДАCB 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2(19972003)NX 500 V / W / X Dominator(19971999)FX 650 X / Y Енергија(19992003)NX 650 V / W / X Dominator(19972002)SLR 650 V /

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

ЗАПОЛАРИС700 Ranger 6x6 EFI (20062009)700 Ranger XP 4x4 (2006)700 Ranger 4x4 EFI / LE (2007)700 Ranger 4x4 EFI (2009)IMP : ЌЕ НЕ ОДГОВАРА 700 Ranger Екипажот 2

Scroll