Новак
Промоција 100pcs/многу Силикони Копче Заштитник Палецот Костец Џојстик Капи за Xbox Еден за Xbox 360 за Sony PS4 за PS3 трговија на Големо

Промоција 100pcs/многу Силикони Копче Заштитник Палецот Костец Џојстик Капи за Xbox Еден за Xbox 360 за Sony PS4 за PS3 трговија

Достапност: Залиха
DEN 514.00
DEN 684.48

се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации или да се отвори спорот без комуникација, ви благодарам. Пакет се Вклучени : 100pcs Силиконски Капи (Контролер не е вклучена) answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор. Но, тие не се слободни. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл.Промоција 100pcs/многу Силикони Копче Заштитник Палецот Костец Џојстик Капи за Xbox Еден за Xbox 360 за Sony PS4 за PS3 на Големо Опис Сосема нов и висок квалитет со Силиконска Материјал Животната средина издржливост се Чувствуваат удобно, олеснување на замор Компатибилен за Xbox Еден за Xbox 360 за PS4 за PS3 Игра Контролер Универзална Боја : Зелена, Сина, Црвена, Бела, Црна Имајте на ум : Вие исто така може да остави порака за боја треба кога ќе го поставите цел. Ние сме професионална снабдувач на електронски производи во Шенжен. Ве молиме следете нас на aliexpress, ние обично испраќате нови производи во продавницата. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. Драги Пријатели, Добар ден! Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress.

Параметрите на стоката

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Бела, Црна, 5 Боја
Бренд Име:
Jninsens
Број На Модел На:
JX00190
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation3,PlayStation4
is_customized:
OEM
Објектот:
за Xbox Еден / за Xbox 360 / за Sony PS4 / за PS3
SONY Модел:
за PlayStation3, PlayStation4

Подобро ви се допаѓа

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата

Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод Ние Ќе

Спецификација на Smok Туѓо мини 85 W ТЦ Мо силикони случај : Материјал : 100% нетоксични силикони Карактеристи

Нормално, Тоа Трае 730 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бра

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас...

Пластични школка за НСВ игра кертриџ заменаВисоко квалитетна ABSЗелена БојаСекоја школка спакувани во П

Спецификација на Joyetech Atopack Пингвин силикони случај : Материјал : 100% нетоксични силикони Карактеристики :

Опис· Тежок случај за Nintendo Wii U gamepad· Антишок покрие дизајн со елегантен изглед· Целосно го штити вашиот g

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Компатибилен со : за PS4 К

На овој линк се вклучени : кристално Случај за Nintend switch конзола и контролори+ на playstand Држачот за Nintend преф

·Заштитете го вашиот конзоли против секојдневниот опасности и гребнатини.·Оваа кристално јасно случај

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Повратни информацииЗа вашето задоволство

Висок Квалитет на 6 во 1 Дома Целосно Чистење Алатката Четка за Полнење За Dyson правосмукалки Алергија ала

Ние ќе ги тестираат секој еден пред праткатаПакетот Вклучува : (Како на сликата прикажани) 1 x пред дому

10 поставува Мемориската Картичка SD Картичка Вратата Клапи за Nintendo Wii Конзола GC Меморија Вратата Опфаќа

Овој производ е само компатибилни за Xbox Една Елита контролорот; Тоа не е компатибилен за Xbox Еден стандар

10 компјутери Внатрешен Хард диск Диск HDD Случај Куќиште Школка за Xbox 360 ТенокКарактеристики : 100% Сосема Н

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

Едно парче Внатрешен Хард диск Диск HDD Случај Куќиште Школка за Xbox 360 ТенокКарактеристики : 100% Сосема Нов

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Компатибилен со Xbox Една S Тенок / X контролер...

Пластични школка за ПАЛ SNES и за SFC игра кертриџ заменаОдговара да се инсталира Оригинални SFC Игра Кертри

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Боја : земаме фотографија од реалниот објект,но Производот слика за повикување само Поради различни екр

Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи Нормално, Тоа Тра

Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.3) ве Молиме контактира

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

100% Сосема нов и висок квалитетСупериорен квалитет и изградбаМоже да се направи вашиот switch имајќи го во

*Овој кристал случај е дизајниран да им понуди на сите околу надворешната површина заштита на вашиот ур

YGCDO 10 КОМПЈУТЕРИ Транспарентен боја За Момче Боја ГБС Замена на Капакот на Батеријата ГБС МаскаВе молим

Scroll