Новак
L650mm 2 парчиња D12mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железнички круг род Вратило CNC XYZ Бесплатен превозот

L650mm 2 парчиња D12mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железнички круг род Вратило

Достапност: Залиха
DEN 1765.00
DEN 1961.28


2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железнички круг род Вратило CNC XYZ Бесплатен превозот
Линеарни шини/Линеарни прачка/Вратило хром позлатен
100% Сосема нов и висок квалитет
Тип : Линеарен вратило Точка Бр : S12 Пакување : 2 парчиња / S 12*650mm Материјал : Gcr15 челик/C45 Прецизност Оценка : G6 Цврстина : HRC60-HRC62/ HRC58-HRC60 Забелешка : цената е различна од различна должина, ве Молиме контактирајте со нас ако ви треба други должина, можеме да ги намали за било која големина, ви благодариме.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
S12
Материјал:
Gcr15 челик /C45
Структура:
линеарна
Премази:
Вратило хром позлатен
кориснички:
Yes
Должина:
650mm

Подобро ви се допаѓа

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

големина Φ3.18(+0.008 / +0.002)×Φ12(+0.02 / +0)×4±0.05 Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло чер

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK160200 2 AS160200Големина : 160x200x5mmКоличина : 1 buc

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Scroll