Новак
2018 нови жените цветни печатење V јака долго макси фустан од чипка tassel празник boho фустан кратко sleeve Цветни Печати летен фустан

2018 нови жените цветни печатење V јака долго макси фустан од чипка tassel празник boho фустан кратко sleeve Цветни Печати летен

Достапност: Залиха
DEN 1682.00
DEN 1979.04

2017 нови жените цветни печатење V јака долго макси фустан од чипка tassel празник boho фустан кратко sleeve Цветни Печати летен фустан
големина на разговор :
Единица : CM големина должина биста ракав рамо S 141 94 20 39 M 142 98 21 40 L 143 102 22 41
Модел шоу :
Вистински слики :

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Материјал:
Rayon
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Бренд Име:
canwedance
Стил:
Европа и сад
Шема:
Печатење
Котираните сезона/година:
Летото 2017
Основната ткаенина содржина:
Rayon
боја:
Пинк
Големина:
S,M,L

Подобро ви се допаѓа

Производ : девојки фустанМатеријал : памук,полиестерБоја : како на сликатаголемина : 120130140150160големина 120=

1262239348700902 Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

ГОЛЕМИНА : 7(2 Years)ГОЛЕМИНА : 9(3 Years)ГОЛЕМИНА : 11(4 Years)ГОЛЕМИНА : 13(5 Years)ГОЛЕМИНА : 15(6 Years)

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

Danjeaner Секси Крстот Чипка Backless Печати Летен ФустанЖените Длабок Vвратот без Ракави Плажа Фустани Лето Па

Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;Ако сега, ве молиме контакти

Јас ќе се справи со тоа Ви благодарам многу!Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојд

39 инч,1 инч=2 2 XL 45 црна Ви благодариме за вашиот вид трпение.Големина ( cm ) рамо ширина биста половината рак

1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно в

Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Плаќањето се очекува да бидат примени во рок

2016 Година Нови Есенски Девојки Животинско Зајакот Шема Чисто Бебе Се Облекуваат Девојките Зимски Облеч

Големина Должина Биста Половината Хип М 79 100 104 116 L 79 104 108 120 XL 80 108 112 1242 XL3 XL8080112116116120128132Текстот е скриен, мо

Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи Ако вие не може да чека толку д

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата email трпеливо и ние ќе ви одговори

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Класични шарени, половина ракав дизајн, еден рамо корсе

ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок о

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

39 инчи)фустан целосна должина : 8286cm,биста на 6690cm,половината 6284cm,колковите 66100cm,Ве молиме прочитајте ги вн

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад{маргин

Scroll