Новак
Wltoys A959B РК Автомобил Резервни Делови 540 Електричен мотор A959-Б-13 540 Моторни 1/18 РК Vechile A959B мотори Електрични машини

Wltoys A959B РК Автомобил Резервни Делови 540 Електричен мотор A959-Б-13 540 Моторни 1/18 РК Vechile A959B мотори Електрични

Достапност: Залиха
DEN 671.52

Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас☎. Тоа ќе ве 20-45 дена да се примени. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ние ќе го ценат, ако може да ни даде пет-ѕвезда★★★★★ повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас. (20-45 дена) Ако сакате побрзо превозот начин, ве молиме контактирајте со нас за да го промените експрес испорака и треба да го плати превозот цена. Ако има било кој квалитет на проблем предизвикан кога сте го добиле производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена! Нашиот продажен тим ќе се обиде да се потрудиме да се реши тоа. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. Ви благодариме! Просечната превозот време на Али-Експрес Врвот 30 референца
.
FQA
П : Тоа е прв пат јас да купите од Али-експрес, како јас може да го користи?
A : Можете да учат од Али-експрес ПОМОШ на интернет Страницата издание главата. Ако сте во итна потреба за нив, ве молиме изберете DHL, EMS, Fed Ex експрес. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати.Ве молиме пополнете ги твоето полно име спаѓаат вашето име, средно име и презиме кога нарачки.
- Кога ќе го примите пакетот, ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволително испорака.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да купите многу парче на вашиот предмети, што е за промет на големо парче?
A : ви Благодарам многу за вашето барање, имаме сопствена фабрика, ако сакате да купите голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас или разговарате со нашиот Али-Trade Manage директно.
П : Колку чини да брод од мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail , хонг конг Пост Воздух Mail , Швајцарската Пост , или Шведска Пост .

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
A959-Б-13
РК Делови и Accs:
Моторс
Бренд Име:
ГОЛЕМА МОЌ ЅВЕЗДА
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
540 моторни spec.:
OT-РК-540PH-8516/72

Подобро ви се допаѓа

РК Делови роботот автомобил ESC радијатор Ладење вентилатор со топлинска рецептор За 1 / 10 TRAXXAS trx4Фан пара

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Собрани 4mm целосна обвивка и безбедно Банана приклучок DIY табелапен 4mm обвиткан Plug 25.503 собраниетоТип 4mm ц

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

Tarot 450 Метална Опашка вртежен момент Цевка Единица(Вратило Управувано) TL4503801 / 04 Сребрена / Црна

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.com / payment_method Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќа

Ви благодариме !Tarot Екстремни Серија 1555 / 1865 Година Карбонски Влакна Гребло TL2933 / TL2934 Пропелери Г...

Scroll