Новак
Висок квалитет на ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната За Suzuki GSXR1000 K5 2005 2006

Висок квалитет на ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната За Suzuki GSXR1000 K5 2005 2006

Достапност: Залиха
DEN 856.00
DEN 940.80


Висок квалитет на ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната За Suzuki GSXR1000 K5 2005 2006
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
100% Сосема нов и неискористени
Висок Степен на ABS Пластика
Пред-Drilled за Прецизност Fitment
Висок Квалитет На Боја Работа
Лесно се Инсталира , Нема упатство за инсталација
Боја : исто како слика шоу
FITMENT :
За Suzuki GSXR1000 K5 2005 2006
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1 X Шофершајбната/ветробранското стакло

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
MFS МОТОР
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
gsxr1000 k5
Објектот Тежина:
0kg
Motobike Направи:
Suzuki
Материјал Тип:
Висок Степен На Пластични
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
како фото шоу
Година:
2005 2006
мотоцикл делови:
Ветробранското Стакло/Шофершајбната
Материјал:
Висок Степен на ABS Пластика
Калапи:
Вбризгување на калапи
Монтажа:
Исто како и на ОЕМ. Fitment речиси 100% фит.
Компанија:
MFS МОТОР
SKU:
DF-S10-Б.К.
Одговара:
за suzuki

Подобро ви се допаѓа

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Kawasaki Ninja ZX6 R 19981999 Состојба : brand new резервни објект,но

Погодни за : За Kawasaki Z1000 20142015 Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Suzuki TL1000 R 19982002 Состојба : brand new резервни објект,но бе

Двоен Меур ветробранското стакло Шофершајбната Shield Екран За HYOSUNG GT125 GT250 GT250 R GT650 GT650 R GT650 S 2005 2006 2007 20082012 Ко

Тоа е солиден хардвер, така што тие се стабилни Превозот 1.Материјал : Високо квалитетна ABS пластика 4.Бој

Парчиња : 1 buc Боја : Како на Сликата Состојба : Brand new резервни делови Материјал : ABS Пластика Одговара : Ducati

Мотоцикл Ветер Deflectors шофершајбната Windscreens За Kawasaki Ninja EX250 F 250 R 19882005 2006 2007 Мотор шофершајбната Црна

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Kawasaki ZX 6 R / 636 20092016 Состојба : brand new резервни објект,н

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Хонда CBR1000 RR 20082011 Состојба : brand new резервни објект,но

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Хонда CBR900 RR CBR893 RR 19941997 Состојба : brand new резервни обје

Мотоцикл Стандардните Бришачи Шофершајбната Shield Екран За APRILIA RSV4 RSV4 R 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Количина : Едно

Состојба : 100% Сосема нова Боја : Црна + Chrome Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Карактеристики : Црна an

Гаранција доаѓа со една година гаранција Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако би

Мотоцикл Универзална ПареBrise Одговара 7" Круг На ФаровиСостојба : 100% Сосема Нов и Висок квалитетПравец н

Количина : Едно Парче Материјал : ABS пластика Fitment : За Suzuki GSXR1300 20082016 Состојба : brand new резервни објект,но бе

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Kawasaki Ninja ZX 6 R / 636 20052008 година Состојба : brand new резерв

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Хонда CBR954 RR 20022003 Состојба : brand new резервни објект,но

5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка при

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Јамаха R6 19982002 Состојба : brand new резервни објект,но бе

Парчиња : 1 buc Боја : Како на Сликата Состојба : Brand new резервни делови Материјал : ABS Пластика Одговара : Suzuki

Име на производ : Мотоцикл ШофершајбнатаБоја : Бела Fitment : за Suzuki за Хонда за Kawasaki за Јамаха Круизери & Ста

Мотоцикл Дел Шофершајбната / Бришачи За Хонда CBR 1000 RR 20122016 1000 RR ИридиумПогодни за : За Хонда CBR 1000 RR 20122016М

Погодни за : За Kawasaki ZX10 R 20162018 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Он

Количина : Едно Парче Материјал : ABS Пластика Fitment : За Хонда CBR600 RR 20052006 Состојба : brand new резервни објект,но

Scroll