Новак
Светла Стил ! Додатоци За Nissan X-Trail X Трага T32 Непријателските 2017 2018 Пред Магла + Задни Зад Магла Светилка Светлина Покрие Трим

Светла Стил ! Додатоци За Nissan X-Trail X Трага T32 Непријателските 2017 2018 Пред Магла + Задни Зад Магла Светилка Светлина

Достапност: Залиха
DEN 1512.00
DEN 1800.00

Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Сите производи се квалитетни проверени. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Превозот Политика 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Вклучени : 4 Парче Инсталиран од страна на 3 M лента, 3 M лента на грбот. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето.lapetu S
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Инаку, договорот е конечна. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Nissan X-Trail X Трага Непријателските 2017 2018
Име На Модел:
За Nissan X-Trail X Трага Непријателските 2017 2018
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
За Nissan X-Trail X Трага Непријателските 2017 2018
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Подобро ви се допаѓа

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги

Најдобри Желби за вас и вашите семејства.6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 1560 рабо

За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда п

Добро изработка, можете да го користите more23 години П : Сите производи се реални слики?A : Да, на сите висти

ГаранцијаНие обезбедуваме 1 година гаранција.ПлаќањеПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од дено

Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот Сите производи се квалитетни проверени.Ве мол

· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.Пад На Превозот·

За Land Rover Range Rover Sport Автомобил Додатоци ABS Хром Надворешноста Страна Фендер Декорација Ленти Трим 4pcs / set

Добредојдовте Ќе !Нашиот проект е 99% е идентичен опис Имаме богатство од меѓународна трговија и превоз

Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за и

За Lexusапарат nx200 NX200t NX300h 2015 2016 Година Надворешноста на Автомобилот Задни Светилка Покрие Taillight Светилка

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.com / (За Aliexpress Стандард Превозот с

3 M тип е прикачена на задната страна,тоа ќе се држи добро откако ќе се загрее 3m тип / таа може да биде фикс

Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса

Scroll