Новак
500PCS Црно бела Суспендирани Лебдечки Приказ на Случај Накит Монети Камења Артефакти Стојат Носителот Кутија

500PCS Црно бела Суспендирани Лебдечки Приказ на Случај Накит Монети Камења Артефакти Стојат Носителот Кутија

Достапност: Залиха
DEN 19920.00


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тука имаме лебдечки приказ на случај кој е совршен за прикажување, антички артефакти, накит, скапоцени камења, монети и сите видови на collectables. Предмети навидум суспендирани во средината на воздух. Се одржа помеѓу два листа на флексибилни МИЛЕНИЧЕ мембрана која е архивскиот безбедно материјал. Екранот слободни стои, рамна, или се справи! За разлика од статички riker месеци! Одличен приказ на сите страни на предмети со лесен пристап како предмет може да се земе од екранот случај лесно. Предмет : Накит Суспендирани Екранот Стојат Димензии : должина 70mm широк 70mm дебелина 20mm Материјал : Пластични Боја : Црна/ Бела Количина : 500 Pc
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува (нема мало пакет) : 500 Pcx Лебдечки Приказ на Случај

Параметрите на стоката

Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Бренд Име:
szlinxikeji
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Z1509
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

Сите јазични знаци се прифатливи Ве молиме да се осигурате текстот што ни остави е точно.За големината К

2 парчиња / set Свадба Стакло Свадба Шампањ Toasting Flutes со розова чипка и кристално Crownfor Селски Свадба Декора

50 Pcs Бебе Туш Подарок За Гостите Розова Боја Кристал Крштевањето Корист Деца Роденден Врати Подарок Беб

имеПРИРОДАТА АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ ПИРАМИДА ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина105112gДолжина4852mm

Име : Seashell Сапун Услуги рачно изработени сапунБоја : БелаТежина : 45g / еезГолемина на : 9 * 5.5 * 3.5 cmПакување :

Вие сте одговорни за плаќање на дополнителни давачки. Превозот и Ракувањето со обвиненија се вклучуваа

Додека купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товарза било која друга причина. Увозни

Зачувам е многу безбеден и удобен.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние

материјал : Челик+Tasselsколичина : 50pcsanswer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322Превозот и испоракание обезбе

Карактеристики : Материјал : Смола Боја : како на сликата Тежина : Околу 18g Количина : 200pcs / многу Возраст, з

Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД понудата на предмети Купувачот мора да контактирате со реден број,

Cr ystal ОбјектИме320g природни зголеми кварцен кристал стапче точка лекувањеМатеријалкварц се зголеми кри

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

имеПриродни labradorite Кварцен Кристал Пирамида Исцелување МадагаскарМатеријалКРИСТАЛНОТежина224240gДолжин

), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација Ние ќе

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во ро

Свадба рекламирање материјали за гости "Ајде да Оди На една Авантура" Велосипед Шише Настроената партиј

Пакет : Еден Подарок КутијаMOQ : 80 PCS / МногуМатеријал : КристалноГолемина на : 3.4*3.4*5.1 СМ (Вклучувајќи Кутија

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

Бела tealight е вклучена Ве молиме ни email пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации

Карактеристики и факти : •Дворци слон е handsomely детални и направена од смола со античкислонова коска завр

Cr ystal ОбјектИме82g Природни fluorite кварцен кристал DT стапче да се лекуваМатеријалКРИСТАЛНОТежина80 gДолжин

Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација Ако треба да се плати царинск

Боја : како на слМатеријал : Полиестер и БамбусМодел : ЦрешаДолжина : Околу 22cmСе одвиваат дијаметар : Приб

Функција100% Сосема Нов и Висок КвалитетОдлично за било која Страна,карневалот,роденден,перформанси и та

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Модерен и не е лесно да падне.Одлич

Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот на,ве молиме слободно да контактирате со на

ви благодариме на соработката.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.4

свадба подарок од не ' Рѓосувачки Челик Засилувач со Вино, Плута Рачка страна услуги Роденден Сувенири П

Scroll