Новак
2 парчиња За Ауди Табличка Светлина 12V 6000K Белата Led Табличка Светилка За Ауди А3 S3 A4 S4 B6 B7 A6 C6 S6 A8 S8 RS4 RS6 Q7

2 парчиња За Ауди Табличка Светлина 12V 6000K Белата Led Табличка Светилка За Ауди А3 S3 A4 S4 B6 B7 A6 C6 S6 A8 S8 RS4 RS6 Q7

Достапност: Залиха
DEN 379.00
DEN 445.92

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од Проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Спецификации :
Тип на Лиценца плоча светилка Материјал Пластични Количество 1pcs Објект Боја Покажува како слика Моќ 3 W Чипови 3528 SMD LED Кол (за една компјутери) 18 Прозрачна Флукс 7 LM/LED светла Боја Ладно бела Боја Темп. 6000 K Зрак Агол од 120 степени Компатибилен со 04-09 Ауди А3/S3 (8 P) 3-врата hatchback / 5 врати Sportback / Cabriolet 02-04 Audi A4 B6 (8 E/8 H) 4-врата седан / 5 врати Avant вагон/ Cabriolet 05-08 Audi A4 B7 (8 E/8 H) 4-врата седан / 5 врати Avant вагон/ Cabriolet 04-09 Audi S4 B6 B7 (8 E/8 H) 06-08 Audi RS4 (8 E/8 H) 05-09 Audi A6/C6/S6 (4 F) 4-врата седан / 5 врати Avant вагон 08-09 Audi RS6 (4 F) 04-07 Audi A8/S8 (4 E) 4-врата седан 07-09 Ауди Q7 (4 L) Ауди Оригиналните ОЕМ Дел Броеви : 8 E0807430 A / 8 E0807430 B / 8 E0943021 B / 8 E0943025 B Напон напон од 12 V 0. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Лесна инсталација, директна замена со ОЕМ квалитет и fitment, plug and play, брза размена на инстант start-up време.
Специјално дизајнирани за АУДИ без предупредување грешки код, крушка-out порака за предупредување порака, без компјутер репрограмирање е потребно. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела
Име На Модел:
табличка led forAudi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Audi Модел:
A4
A4-Година:
До 2015
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Дијаметар:
7.33cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.05kg
Бренд Име:
Urbanroad
Специјални Функции:
Автомобил LED Табличка Светла
табличка светлина:
За Ауди Q7 LED Лиценца Светилка
За Ауди табличка светлина:
За Ауди А3/S3 03~08
Лиценца Број Плоча:
За Audi A4/S4 B6(8E/8H) 01~05
Лиценца Број Плоча Светлина:
За Audi A4/S4 B6(8E/8H) Avant 01~05
Карактеристики 5:
За Audi A6/S6 ( C6(4F) 04~08
Карактеристики 6:
За Audi A6/S6 Avant ( C6(4F) 04~08
Featires 7:
За Audi A8/S8 Д3(4E) (ПР-6V2) 03~08
Featires 8:
За Ауди Q7 05~08
Карактеристики 9:
За Audi Rs4 Avant quattro 06~08
Featires 10:
За Audi Rs4 Carbriolet 06~08

Подобро ви се допаѓа

Чашата е од NEG Возилото Апликација За "Фолксваген" Suran 2010 2011 2012 2013 2014 Пакет Содржина : 4 парчиња CCFL Прстени 2

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.*Ве молиме контактирајте

ee Mrke® Led Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење ТочноОдговара Магла Браник П

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Ве молиме ни email пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги

Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција Бидете внимателни за да се избегне дробење и

Совршено се вклопуваат, лесна инсталација Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација

НОВИ LED Задни Опашка Магла Светилка За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци FJ200 20082013Детали Производи Информации : 1, За To

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез Во спротивно, нема да биде гаранција против пр

Производ детални сликиДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Напомена : Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете си

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Опис : 2 парчиња (пар) на 12 W висока моќност SMD LED 9006 HB4 светилка сијалицата + Грешка Слободни Оптоварување О

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

Автомобилстил, led светилки за Mazda 3 AXELA LED Фарови авто автомобил светилки 2014up LED движејќи се претвори сигна

Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни д

4x 3 LED Автомобил Полнење 12 V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина СветилкаДраги приј

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркин

Scroll