Новак
10pcs/многу Нови TOP247YN TOP247Y LCD снабдување модул TO220

10pcs/многу Нови TOP247YN TOP247Y LCD снабдување модул TO220

Достапност: Залиха
DEN 342.00
DEN 360.00


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.DHL сојузниот . Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер
.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС.

Параметрите на стоката

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
TOP247YN
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
да-220
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Supplies1:
esp8266
Електронски Компоненти & Supplies2:
dht22
Електронски Компоненти & Supplies4:
esp32
Електронски Компоненти & Supplies5:
amplifie

Подобро ви се допаѓа

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тро

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

DHL, Fed Ex, ТНТ, UPSот, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. Ние можеме да брод на сите производи во св

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Pengiriman гратис 10 компјутери / многу 7.2 MM 74 HC573 D 74 HC573 8 малку широк три државата излез тип D latch СОП20 ic

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Scroll