Новак
15.5/влакно Пурпурна Природни Змеј Вени Agates Drusy Freeform Фацетирани Плоча Грутка Лабава Бисери,скапоцени Камења, Камен Парче Pendant Монистра

15.5/влакно Пурпурна Природни Змеј Вени Agates Drusy Freeform Фацетирани Плоча Грутка Лабава Бисери,скапоцени Камења, Камен Парче

Достапност: Залиха
DEN 737.00
DEN 800.64


Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации. Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
Материјал : Природни Ахат Облик : Фацетирани Плоча Грутка Боја : Виолетова Големина : 31-35x39-50мм
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
srbstsq
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
EFTZ002
Објектот Тежина:
150g
Објектот Форма:
Фацетирани Грутка
Материјал:
природни ахат
Обликот:
Фацетирани Плоча
Должина:
Approx8PCS& 15.5 inches/strand
Големина:
31-35x39-50mm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
31-35mm
боја:
Виолетова

Подобро ви се допаѓа

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.ве молиме да ни испратите Email порака пред д

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навист

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Материјал : Природни Титаниум DruzyКамен Големина : 12mm Дебелина : 5~7mm Должина : 7.5~8"(прибл.16pcs)Тежина : 21~25gКоли

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Scroll