Новак
YANGMIN Бесплатен Превозот Топла Продажба 3ft t8 Тела 900mm Поддршка Железо Заградата Интегрирани Led цевка Заградата 90pcs/многу

YANGMIN Бесплатен Превозот Топла Продажба 3ft t8 Тела 900mm Поддршка Железо Заградата Интегрирани Led цевка Заградата 90pcs/многу

Достапност: Залиха
DEN 14051.52


Напомена : Почитувани клиенти, ве молиме изберете жици режим на тела :
A. Двојно-заврши жици. (Една страна, L, една страна, Ј.)
Б. Еден-заврши wirng. (Л и Н се на текст, од една страна)

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Двојно заврши ожичување, Сингл заврши wirng
Wattage:
900mm 3 feet
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
0.9m
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Напон:
AC85-265V
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
YANGMIN
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
900MM

Подобро ви се допаѓа

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Времето

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : 3 W 5 W 7 W 9 W Двоен LED Боја Крушка Светилка ПлочаLed чи

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ние признавање на наш

Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена п

Краток decription : Wholesales Врвни мода 24v led рамен под кабинет светла 2 W 12v површината на батеријата морски брод о

Нашите производи се исто така се тестираат за обезбедување на квалитет на цели (CE,УЛ Наведени, Ro HS).Специ

Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис .Можете да ни email.Ќе земе како многу гордо

За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевти

LED Чип : Тајван Бренд Чип EpistarАктуелни : 1 W : 350m A 3 W : 700m AФункција : 1 супер висока осветленост, ниско ниво на

11571316 AСупер Светло 1157 LED BUBL P21 W 12 V 24 V 13 LED 5050 SMD СИЈАЛИЦА возило опашка светла кочница светла за рикверц све

ВисокаLED диоди 10 W Долг живот Светлина Боја : Топло Бела ВисокаLED диоди 10 WДолг животен векСветлината Боја

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние ќе рефундирање на ВА

Производи detailes : Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W Напон : AC0 220 V Dimmable : Нема Грло : E27 Led Чип Модел : LED Филамент КОЧАН LED Чип Qu

Ако на своите стоки пристигна во Данска, тој може да го пратите на стоки од вебстраницата на Данска е post o

Декоративни осветлување во дома и на јавни места, како што е забава осветлување, архитектонски Осветлув

30pcs smd 5050 цврсти лентаНаслов : Led Лента 6 W 58cm долго 30pcs на 5050 SMD3chip led извори на светлина 690 LM чиста бела 12 VDC dimm

Моќ : 14wДолжина : 900mmПрозрачна флукс : 1500lmLED type : SMD2835Температура на бојата : топло бела (27003200k) Природни бела

Ние ќе испратисте нов еден по добивањето на неисправни објект Две години Производителот Гаранција(со И

Светлината ќе се направи за да се 110 V / 220 VAC без посебна потсетам, ако сакате тоа да се 12 V DC,ве молиме да с

LED Цевка 2 FT 18 W V Облик 4 Feet 5 FT 6 FT 8 Feet T8 LED Интегрирани Цевка Кулер Вратата Двојно Страни SMD2835 LED Флуоресцент

Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната вебстраница Ние ќе се обезбеди с

1 Тип на производ : 11568 SMD2 Влезен Напон : 12 VDC3 Моќ Дисипација : 1.44 W Max4 Led Type : 5050 3 чипови SMD5 Led Количина : 8 комп

1.Тип на производ : 115721 SMD2.Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3.Моќ Дисипација : 3.78 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 380460 LM5.Зрак А

Производи detailes : Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W Напон : AC0 220 V Dimmable : Нема Грло : E27 Led Чип Модел : LED Филамент КОЧАН LED Чип Qu

Scroll