Новак
beibehang Обичај Фото Позадина Mural Позадина Носталгични НИ Менхетен Мост Црно и Бело Пејзаж Ѕид de papel parede

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Позадина Носталгични НИ Менхетен Мост Црно и Бело Пејзаж Ѕид de papel parede

Достапност: Залиха
DEN 734.00
DEN 1440.00


Параметрите на стоката

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
13926653
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување

Подобро ви се допаѓа

3 квадратен метар =3pcs .9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратниЗабелешка : ве Мол

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина ве молиме да ни каже Не

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Матери

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars Ширина и висина.Купувачот мора да ги про

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни ме

Ние не сме одговорни за било царина.98 / парче метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар ква

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2...

Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.2 метри, Висина = 2 3 D Ослободување3.Ако

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел 2 квад

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата...

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

Scroll