Новак
QuickDone Нерѓосувачки Челик Црвено Вино, Шише Настроената Професионални се Справи со Притисокот Corkscrew Црвено Вино Настроената Кујна Бар Алатка AKC5267

QuickDone Нерѓосувачки Челик Црвено Вино, Шише Настроената Професионални се Справи со Притисокот Corkscrew Црвено Вино Настроената

Достапност: Залиха
DEN 404.00
DEN 517.92


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Нерѓосувачки челик шише настроената, трајни и обновливи
Лесно да се носат.
Лесен за употреба.
Мултифункционален corkscrew шише настроената.Се применува за да се отвори црвено вино;пиво,сок,пијалаци и така натаму
Опис :
Производство : Шише Отварачки
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : Сребрена
Големина : 19*6.5 см
Пакетот Вклучува :
1 Pc Corkscrew Црвено Вино Настроената
Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Параметрите на стоката

Тип:
Отварачки
Број На Модел На:
AKC5267
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
quickdone
Функција:
Еко-Пријателски
Отварачки Тип:
Шише Отварачки

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се работи, безбеден и сигурен Мора да имаат и по

Добредојдовте во мојата продавница Среќен превозотВе молиме љубезно го скенира QR код на нашата продавн

Информации За ПроизводотВрвен квалитет на цинк легура копче синџир со шише настроената,густа текстура

Нарачките обично се испрати во 2448 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .5 cm

Спецификација : Производ Големина : 33.8x5cm / 13.3x2" Батерија Тип : АА Оценет Напон : 6 V Како да го Користите : 1> Re

ОписКомпатибилен за : За "Фолксваген" За Голф За Scirocco For Jetta MK5.Подобрување На Performanc.Лесна Инсталација.Вис

Нерѓосувачки Челик Покер Картичка Пивско Шише Настроената партија лентата за алатки смешно дизајн лес

Опис на производот Спецификација : Черепот Зафат Шише Настроената Со Магнет Да се Задржи На Фрижидер Од

Посебно Креативни Нерѓосувачки Челик Пиво Прстен Прст Прстен Се Повлече Шише Настроената

"Брод Подлога" Свадба Корист Шише НастроенатаУбаво фацетирани за повод, овие шише отварачки направи одл

ETYA Мини Кола Пијалаци се Префрлите Вода Алкохоличари Автоматско Фармацевт Рака Притисок наопаку Пиење

Кога светлото да удри во срцето на врвот на Rokyfavors Златен Сјај Срцето Шише Настроената, ќе видите колку љ

1025 работни денови за пост превозот Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте

Карактеристики : Метал украсени слон во облик на шише настроената со антички злато завршиНастроената м

Причината зошто ние сме удобно велејќи дека ова е затоа што многу време е поминато на дизајнот и перформ

Новодојдени Преносни Јаже Форма Шише Настроената Цинк Легура Пивско Шише Настроената Ретро Виси Прсте

4 во 1 Креативни мултифункционален Gourd облик Може да Настроената Завртка Капа Тегла Шише Клуч Кујна Алат

4 во 1 Може да се Настроената Шише Настроената Завртка Капа Тегла Клуч Креативни Мултифункционален Gourd в

2016 година Нови Дрво Бенд Лентата за Алатки Креативни Црвено Вино Пиво во Шише Настроената DHL Fedex Бесплат

Scroll