Новак
Dropshipping T21/23/25 Најдобри Дигитални Канали апаратчиња за Слушање Звук Засилувач Мини КИЦ Стари лица апаратче за Слушање Невидливи апаратче за Слушање

Dropshipping T21/23/25 Најдобри Дигитални Канали апаратчиња за Слушање Звук Засилувач Мини КИЦ Стари лица апаратче за Слушање

Достапност: Залиха
DEN 2400.00

ве молиме контактирајте со нас во 7days се опишуваат
дефекти во детали(доколку е погодно и е потребно,ве молиме да ни испратите фотографии или видео клипови за грешки на неисправни
предмети).Ултра-ниска Бучавата во Позадина 10.Мулти-канал Експанзија(6 Канали) 7.Ние ќе го имаат на нашите инженери за анализа на грешки и потоа кажете какви активности треба да се преземат за решавање на
проблемот,ако грешки може да се реши на купувачот страна со калибрација или дел промена,ние ќе испрати калибрација настава
или делови на купувачи.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса
пред да плаќаат.
2)Ако не сте задоволни со купување и целиот наш услуга ,твојот коментар е многу важно во нашите бизнис
успех.Мека Исклучување 13.Јасно Слушање,Богата Средна и Висока Фреквенција Звуци 12.Ние ќе ви даде брз одговор за вас пораки и e-mail(Нормално со 24hours од
Од понеделник до петок во Кина време).Основно Правец На Бучава Сузбивање Систем За Управување 4.Интелигентни Намалување на Шумот Систем(12 DB) 3.Основно Гласен Звук Блок 5.
Превозот :
1)Со цел да ја испорача вашата пакет брз и прецизен,ве молиме љубезно ни остави вашиот телефонски број кога ќе се плати,добредојдена и ценета!
2)Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот chargs.ние ќе одговори на
вас, како е можно поскоро.6 Channels & 12 Bands 2.Мулти-канал Експанзија(4 Канали) 6.ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните
проблем,Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обидат нашиот бес за решавање на прашањето.Основно Гласен Звук Блок 5.
3)Ако не сте задоволни со купувањето или на нашата услуга во било кој начин.Програма/Јачина На Снимањето 12.Интелигентни Намалување на Шумот Систем(9 DB) 2.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Уво Заштита
Големина:
CIC
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Laiwen
Број На Модел На:
T2-1/3/5
is_customized:
Yes
Батеријата:
A10 /10a
Канали:
2/4/6
Дигитални:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Следно, се претвори оваа точка НА, прилагодете ја јачината на звукот додека слушате јасен звук Забелешк

Ви благодариме.Интелигентни Мултиcore Дигитална Обработка на Системот 16 Канали 16 Бендови 3 Програми Вгра

Подарок Супер МИНИ апаратче за Слушање Сида Уред Во уво Евтини Звук ЗасилувачСосема нов и висок квалите

Ова е многу нежна и noninvasive процес, и најверојатно ќе ја доживее прекраснигуши или меки подсвиркване звук

Пред да ја користите оваа содржина ,мора да се сврти НАИСКЛУЧУВАЊЕ на Off (исклучено), и да се сврти на јачи

Опис на производот : Модел : Големина 10 за RIC / КИЦ апаратчиња за Слушање Пакување : 6 парчиња картичка, 10 ка

Опис на производот : Модел : Големина 10 за RIC / КИЦ апаратчиња за Слушање Пакување : 6 парчиња картичка, 10 ка

Инстантодговара КИЦ апаратче за слушање батеријата вратата 6 парчиња за левото уво инстант одговара КИ

Име на производ : професионални мултифункција инспекција светилка Изглед : огледало заврши на школка Па

) во полето за коментари во текот на исходот Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето

1.Руската клиент : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската

Кога ќе се обезбеди earcap печат на вашето уво удобно, вклучете или зголемување на јачината за звукот малку

Го поздравуваме вашиот ОЕМ .програмирање на процесот страница.Линеарни Засилување на WDRC ПрилагодливиHyp

1.Руската клиент : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската

Опис на производот : Модел : Големина 10 за RIC / КИЦ апаратчиња за Слушање Пакување : 6 парчиња картичка, 10 ка

немојте да се грижите за тоа.Потоа се стави оваа точка на вас уво, чувајте го цврсто5 Просечната стекнат :

За Бразил клиент, ве молиме да ни понудат вашиот данок на додадена вредност број (CPF број) во цел порака, CP

.Мултифункционаленапарат p110 Мини USB Уво Чистење Endoscope Поставите 5.5 мм леќа со HD пиксели Уво Чистење Earpick У

Scroll