Новак
beibehang Убава атмосфера водоотпорен de papel parede позадина животинско парк тема простор целата куќа позадина ѕид tapety

beibehang Убава атмосфера водоотпорен de papel parede позадина животинско парк тема простор целата куќа позадина ѕид tapety

Достапност: Залиха
DEN 739.00
DEN 1344.00

Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. (ширина и висина) . Ширина и висина. 3 s quare метар =3pcs .на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. 3 : Пополнете ги деталите . Не 10m L и 0. Не позадина ролни.
1 s quare метар = 1pcs.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не постер. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ако ви треба 5 квадратни mural позадина, ве молиме изберете "квантитетот 5" тука. Ефект show (прикажи); Употреба Вовед;
Производ на логото екранот
. Со иста позадина ролни.76m2 заокружување . ве молиме да ни каже. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.

Параметрите на стоката

Димензии:
1 квадратни метри
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
16104642
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен

Подобро ви се допаѓа

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

76 m 2 заокружување 5 : ѕидови и позадина лепак четка Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и соврше

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина ве молиме да ни каже...

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2...

Ние не сме одговорни за било царина.98 / парче метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар ква

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

3 квадратен метар =3pcs .9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратниЗабелешка : ве Мол

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрат

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

Информации За ПроизводотЛист Вистинската големина : 11.8" x 23.6" / 30cmx60 cmЛист по кутија : 12 компјутери Еквива

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Scroll