Новак
10Pcs/set Креативни Нови Г-дин и Г-ѓа Свадба Торта Topper Златна Сјајна Младоженецот, Невестата, Свадба Декорација

10Pcs/set Креативни Нови Г-дин и Г-ѓа Свадба Торта Topper Златна Сјајна Младоженецот, Невестата, Свадба Декорација

Достапност: Залиха
DEN 120.00
DEN 126.72

Големина : 13cm
Материјал : Хартија
Пакување : 10pcs/set
Бојата испрати по случаен избор

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
ZXY-HOME1329
Материјал:
Картон
Шема:
Ѕвезда
Повод:
Роденден Партија,Партија

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас.стоката ќе го добиете ќе имаат големини ка

Еднорог PegasВо Облик На Фондан Торта Мувла Бонбони Смола Калапи Свеќа Калап Сапун Силикони Свеќи За Деца

стоката ќе го добиете ќе имаат големини како што е подолу : Pls проверете 5 компјутери големина како што е

ГДин ГЃа Акрилик Торта Знамиња Љубов Срцето Maple Leaf Детелина Црно Бело Злато Сребро Торта Topper За Свадба П

Материјали : H igh П uality Cupcake toppers Чевли Големина : ширина 1.2" x висок 2" (2.85x2 cm) должина : околу 3.9"Ако треба да се

ГДин & ГЃа Лилјак Животинско Свадба Торта Знамиња Мулти Бои Акрилик Торта Topper За Свадба Годишнината Пар

за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухо

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

Бебе Туш Роденден Декорација Деца Casamento Персоналните Роденденска Торта Toppers Корист,Custom Name Роденденска Т

Мулти Стилови Љубов Семејство Акрилик Торта Знаме Topper ГДин & ГЃа Свадба Торта Знамиња За Свадба Годишни

Меден месец Неколку Свадба Торта Topper, Бакнување Невестата и Младоженецот Акрилик Силуета застане на ку

Рачно изработени црното злато сјајот Срцето Cupcake Toppers Опис на ПроизводотМатеријал : Хартија големина : б

Бесплатен превозот!ААА одделение!28#dimond топката кристал pandent за завеса!5pcs / многубоја : розова боја / бела /

100 компјутери срце торта toppers4 парчиња / set20 поставува=100 компјутериголемина : 2.5*2.5 cm срце8cm долгоматеријал

материјал : хартијабоја : како на сликаколичина : 20pcs whats App : +86 15167976322Превозот и испоракание обезбедуваме

Теми Класичен Тема Повод Годишнината, Свадба Категорија Торта Topper Материјали Акрилна Боја Црна,Црвена,

Scroll