Новак
Фолксваген Passat Touareg Touran Бора ДОВЕДОА Автомобил Светла 12V canbus Светилки Автомобили Headlamp 6000K H7H4 9005/HB3 9006/HB4 led светла

Фолксваген Passat Touareg Touran Бора ДОВЕДОА Автомобил Светла 12V canbus Светилки Автомобили Headlamp 6000K H7H4 9005/HB3 9006/HB4

Достапност: Залиха
DEN 2772.00
DEN 3648.00

Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време).
* Купувачот треба да го плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки. Па вашите позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас.
* Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена. Ако било незадоволство со нашите производи или услуги, НЕ контактирате прво.
* Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат. * Може да се плати со Money Bookers, Виза, Мастеркард, QIWI и банкарски трансфер.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 6000K Ладно Бела
Тип Socket:
H8, H1, H11, H3, H7, 9005/HB3, H4/9003/HB2 Hi/Lo, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
JSTOP
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Чип Собранието Тип:
ZES
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Wattage:
48W
Автомобил Марка:
Фолксваген на Сите модели
Автомобил модел:
Фолксваген на Сите модели
Led Чип Производител:
Epistar
Тип На Светилка:
LED автомобил светла
боја:
Бела
Напон:
12-24VDC
Температура На Боја:
6000K
Гаранција:
1year
Заштита класа:
IP68
Работен век:
50000 часа
Lumens:
48W canbus

Подобро ви се допаѓа

Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето сопријави

Размена на инстант Startup Напон : ≥23 KV AC.3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена

Пред да се плати,треба да ја прочитате на јасни во врска со нашата моќ и Luminums,и бидете сигурни дека вашио

Тоа е време да Се Ослободи Од Халоген фарови!Колку енергија се троши, но помалку лумен произведени?Се гр

Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) : 1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на в

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба п

Модел : H7 2835 15smd LedТемпература на бојата : БелатаНапон : DC12Зрак Агол : 540°LED Type : 2835 ledLED КОЛИЧИНА : 15pcsУпотреба

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 B7 20062014 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC 20092012 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK5 MK6 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" Г

Гаранција&Враќање : 1>.Воздухот mail : Генерално, 715 работни денови на светот Изградена во CanBзамени систем в

2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена п

Опис на производот : * Бренд Сон господар *Wattage 75 w *LED Моќ : 75 Вати Секој 5 W / PC *Производ големина : 7" *15 Pcsx5 W Ви

Објектот спецификите Состојба : Нов Бренд : Unbranded UPC : не се однесува Wattage : 100 W GTIN : не се однесува Напон : 12 V

Моден 2 PC Супер Светло H7 5630 SMD 33LED 12 V Бела Авто Автомобил Магла Возење Светлина, Крушка Светилка Опис на Пр

Пакетот Вклучува : 2 x H8 H11 Cree XTE Led СветилкиПлаќање : 1>.Тоа е многу ниска цена.Ние брод на сите наредби како ?

Гаранција&Враќање : 1>.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти Ако не примате нарачка во

Важи За : за C / hevrolet C / ruze Не H / aving Fo / glight – М / ercedes Стил 2009 2013Лево : 6 Led ДиодиПраво : 6 Led Диоди2 линии : бела пр

Карактеристики : Моќност : 7.5 W / 11 W Приклучок Тип : H7 Боја на Располагање : Бела, Сина, Жолта, Зелена, Виоле

Функција 1,Оваа камера има fisheye леќа 2,Оваа камера обезбеди двонасочна аудио функција .и поддршка 128 Gb МАК

75 A Излезна моќност : 30 W Прозрачна флукс : 1600 LM Водоотпорен : IP67 Боја температура : 5500k Материјал : Алуминиу

Scroll