Новак
5pcs 20mm половина круг шише топката стаклена купола покрие класичен поставување на база за поставување стакло шишенцето pendant стакло свет занает ѓердан подароци

5pcs 20mm половина круг шише топката стаклена купола покрие класичен поставување на база за поставување стакло шишенцето pendant

Достапност: Залиха
DEN 309.00
DEN 324.96

стакло шишенцето големина : 20mm
5pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Параметрите на стоката

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Подобро ви се допаѓа

Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи Вашите позитивни поврат

Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат Ние ќе се потрудиме да се н

стакло шишенцето големина : 38*25mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или им

стакло шишенцето големина : 25*15mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

стакло Накит Кутија Вечен цвет кутија Европската накит кутија за Накит складирање кутија Дизајн Покаже

Симпатична Када Trinket Кутија Дома Декоративни Подарок Кутија, Кутија За Накит Дизајн Мал ПодарокСпецифи

трговија на големо кралската превоз форма метален накит кутија trinket КутијаСпецификации : Димензии : 8*4.4*8

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и тогаш ние certaintly не сакате да го заврши цел ,да нашите клиен

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни...

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

стакло шишенцето големина : 30*20mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни ф

стакло шишенцето големина : 15*15mm500pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

стакло шишенцето големина : 38*25mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде м

Други големина Стаклени шишињаТранспарентни Стаклени Шишиња со Плута Затка Јасно кои Сакаат Подарок Ш

Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Па ако

стакло шишенцето големина : 25*15mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

стакло шишенцето големина : 25*15mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPSот Изразат Saverот,DHL,Fedex IP,UPSот Препо

300 500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 12286mm1.4 ML Добредојдовте на нашата

Scroll