Новак
10 КОМПЈУТЕРИ ABEC-5 SMR63ZZ 3x6x2.5 Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ/SMR74ZZ/SMR52ZZ

10 КОМПЈУТЕРИ ABEC-5 SMR63ZZ 3x6x2.5 Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ/SMR74ZZ/SMR52ZZ

Достапност: Залиха
DEN 282.72


SMR83 ZZ : 3x8x3
SMR84 ZZ : 4x8x3
SMR85 ZZ : 5x8x2.5
SMR63 ZZ : 3x6x2.5
SMR104 ZZ : 4x10x4
SMR52 ZZ : 2x5x2.5
SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Параметрите на стоката

Должина:
SMR85ZZ, SMR84ZZ, SMR83ZZ, SMR63ZZ, MR104ZZ, SMR74ZZ, SMR52ZZ
Бренд Име:
AXK
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ
Капацитет На Моторот:
SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Челик
Структура:
SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ
Должина:
--
Тип На Единица:
парче
SMR52ZZ:
2x5x2.5
SMR74ZZ:
4x7x2.5
SMR85ZZ:
5x8x2.5
SMR84ZZ:
4x8x3
SMR83ZZ:
3x8x3
SMR63ZZ:
3x5x2.5
MR104ZZ:
4x10x4

Подобро ви се допаѓа

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

Негативни повратни информации не реши ништо Па се чувствуваат слободни да контакт.Вашето задоволство е

Точка Бр : MR117Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 7x11x2.5 mmМатеријал : Керамички Zr O2Кафез Материјал :

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Модел : 51109 Димензии : ID(внатрешен дијаметар) / Понесе=45mmOD (надворешен дијаметар)=65mmШирина / Висина=14mmКолич

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

големина Φ3.18(+0.008 / +0.002)×Φ12(+0.02 / +0)×4±0.05 Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло чер

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мо

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Scroll