Новак
Yuji-Хонг Горниот Слој Вистински Кравја Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Случај за БМВ Х5 E70 2008-2013 Рака-stitched Маска

Yuji-Хонг Горниот Слој Вистински Кравја Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Случај за БМВ Х5 E70 2008-2013 Рака-stitched Маска

Достапност: Залиха
DEN 1469.00
DEN 2160.00


Зошто да изберете горниот слој вистински кравја кожа ?
Вистински кравја кожа е направен од природни крава кожата, се задржи оригиналната структурата на кожата, кои имаат природно порите, подобро да дише и вода-апсорбирање на перформансите, да ги задржи поудобно додека возите.Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање.Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро.Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење. ИСПОРАКА
1.
Управниот опфаќа се прилагодени за специјални автомобили,пред ставање цел ве молиме потврдете го воланот на вашиот автомобил е ист како и опис на шоуто. НАПЛАТА & RETURN
1. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
Yuji-Хонг
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
боја:
Црна кожа со црни линии / Црна кожа wtih црвени линии
Кожа Стил:
Перфорација на двете страни, со или без перфорација
забелешка:
Направени за специјални модели на автомобили, ве молиме потврдете го вашиот автомобил команди е ист

Подобро ви се допаѓа

1 Универзална Faux Кожа Дрво Прирачник Стап Опрема Shift Knob Глава Покритие2 Дрвени faux кожа shift knob поклопецот е

Автомобилстил, За Audi TT MK2 (Тип 8 J) 20072012 РС Стил Дел Карбонски Влакна Задниот Спојлер на Багажникот Крило С

Автомобилстил, За Nissan 20092010 R35 GTR Карбонски Влакна JСтил Задниот Браник ПродолжувањеПРАВНИ ОСНОВИ E ВООПШ

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производ

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи ста

Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вре

Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот Ве молиме не се отвори расправа, и

Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов

Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци Купувачот е одговорен за враќање превозот цена

Ако имате било какви посебни барање за пакување или пратката, ве молиме ги споделите со нас Ако сакате д

за Хонда Граѓански 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Вистинска Кожа Покрие Рака за шиење Рачен менувач црна Опрема Shift Ја

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Посебни услови : За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30

За повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата в

Спецификации : 1.Наш основен превозот метод е Кина Пост Воздух Mail начин, на начин на испорака е бесплатно,

Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на при

Објектот бидат вратени / разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект напристиг

За повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата в

1 Универзална Faux Кожа Дрво Прирачник Стап Опрема Shift Knob Глава Покритие2 Дрвени faux кожа shift knob поклопецот е

Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Кожа Автомобил Опрема shift Јаки Опфаќа рачната сопирачка Костец Gearshift Заштитни Случај за Vol

СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Безнаплата се нудат Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурувањ

Висок Квалитет На Автомобил Стап Опрема Shift KnobОдговара За Toyota Е Корола 19922009Одговара За Toyota Rav4 19942000Инфор

Scroll