Новак
Обичај Боксер Туш Завеса Висок Квалитет бања Прибор Бања екрани Прилагодено завеса

Обичај Боксер Туш Завеса Висок Квалитет бања Прибор Бања екрани Прилагодено завеса

Достапност: Залиха
DEN 807.00
DEN 1583.52

Ние може да направи обичај , што може да ми даде слика која ви се допаѓа.Обичај Боксер Туш Завеса Висок Квалитет бања Прибор Бања екрани Прилагодено завеса Обичај бања завеса со користење на вашите омилени шема, животно,цртан филм, сценско,или портрет. Детали за производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Лист Големина : Висока, Широк Големина : Мулти-големина Дали удар : Со дупки се прилагоди : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски,Порибено Вклучуваат : Туш Завеса и Куки Предмет Тип : Завеси Состојба : Нова и Висок Квалитет на Употреба : со Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Procuct Карактеристики 1)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 2)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 3)Меки и удобни предавање чувство 4)Машина за миење ладно. Различни стилови, модерна, европа, америка,класичен, пастирски, и други. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. Позитивни повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети . Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ве молиме оставете порака за да ми за вашите прашања и оштетени фотографии за нашиот производ, Што ќе го испратите на нови една за вас. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Не кајгана или собори сува 5)Опремени со C-облик завеса куки Совети Компјутер на екранот производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат Слика бара 5000x5000 пиксели Вистински Производ Фотографии Пакување Пратката 1.Секогаш постои една за да ви одговара на вас, вие ќе уживате во тоа време земајќи туш.

Параметрите на стоката

Големина:
48x72inch, 60x72inch, 66x72inch, 60x79inch, 66x79inch, 72x72inch, 72x79inch
Број На Модел На:
628
Стил:
Модерна
Бренд Име:
shunqian
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер
Лист Големина:
Висока, Широк
боја:
Како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Дали удар:
Со Дупки
Локација:
Бања Оркестарот, Бања Прибор
Употреба:
Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација
Ширина:
120cm-180cm
Висина:
180cm-200cm
Топла клучни зборови за пребарување:
Туш Странични,Завеси ,Бања завеси,Бања завеса,Бања екрани
Шема:
боксер

Подобро ви се допаѓа

Опис На Производот1) 100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со 12 парчиња куките2)Го

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm

Овозможи прирачник за грешка при мерење 1~2cmТопло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.Персоналните Сакам Бејзбол Оркестарот Туш За

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm

Ние прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm

Опис На Производот1) 100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со 12 парчиња куките2)Го

Детали за производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Големина( Широко, Високо) : 60x72 ин

Нашите туш завеса производ е Европски стандард 4 водоотпорен, преку BV тестирање, квалитет на царинење ув

Scroll