Новак
Нови Доаѓањето на Зимата мекото Крзно вест грб Жените Мода тенок крзно Topcoat висок квалитет С-XXL Плус Големина faux крзно waistcoat

Нови Доаѓањето на Зимата мекото Крзно вест грб Жените Мода тенок крзно Topcoat висок квалитет С-XXL Плус Големина faux крзно

Достапност: Залиха
DEN 3120.00


Гаранција
1. Големина Грешка +-3cm е нормално
Нови Доаѓањето на Зимата мекото Крзно вест грб Жените Мода тенок крзно Topcoat висок квалитет С-XXL Плус Големина faux крзно waistcoat
S :Биста : 88 CM Рамо : 34cm Должина : 58 CM М :Биста : 92 CM Рамо : 35cm Должина : 59 CM L :Биста : 96 CM Рамо : 36cm Должина : 60 CM XL :Биста : 100 CM Рамо : 37cm Должина : 61 CM XXL :Биста : 104 CM Рамо : 38cm Должина : 62 CM
Испорака Детали
* Ние превозот до (Освен некои земји и APO/FPO)
*Налози обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе се обидеме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Царина
Како и за царинската такса,тоа зависи од вашата локална царинска испостава,кога ќе се организираме да брод вашата нарачка надвор,ние може да напише "ПОДАРОК", за пакетот да се направи сте aovid големи царински давачки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
* Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На lightting ефекти боја разликата е нормален 2.
Повратни информации
1. Купи со доверба!
2.
*Ние нудиме Пад на Превозот,па ве молиме да ни остават порака ако сакате да ја промените адресата.
*Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
*УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Но, ние ќе резервни не се потруди да ви помогне да Добредојдовте во мојата продавница! Ви посакувам добро време!.Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме дебели два пати befoe оставајќи повратни информации.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и Сакате имате многу убаво искуство тука!
Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите и Големина на информации како што е подолу :
Напомена : 1.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Број На Модел На:
D728
Тип:
Широк-waisted
Материјал:
Faux Крзно
Јака:
О Деколте
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
High Street
Декорација:
Никој
Стил:
Моден Тенок Крзно
Бренд Име:
Urumbassa
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Подобро ви се допаѓа

Нашата продавница е професионална за производство на висококвалитетна облека како Крзно Паркови, Дода

Есен&Зима Faux Крзнени палта долг ракав Мода Топла Јакна Outwear Жените Крзнено Палто Жените Облека

големина : една големина Должина : 5860cm Биста : 9096cm [Поради плетење еластичност] Ракав : 4850cm Бебе плочки за

Покрај тоа, Обединетото Кралство, Франција, Израел, Австралија, Канада, Норвешка, Саудиска Арабија и дру

Еден Засекогаш Правичност Бренд МоделиВистински Модел СликаМодел Обидете Се Носат Големина : S

_____________________________________________________________________________ Пакување : Како долги транспортот е скапа, сите производи се с

ГОЛЕМИНА Должина Рамо Ракав Биста cm cm cm cm S 54 37 / 88 M 55 38 / 92 L 56 39 / 96 XL 57 40 / 100 2 XL 58 41 / 104 фустан големина е

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Име на производ : 2017 Жените Mink Крзнено Палто Зима Жените долго Крзнено Палто Overcoat Природни mink крзнено па

големина информации забелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со про

Големина Во ЦМSМLXLXXL3 XLНазад Length61 616263646566Рамо Ширина404142434445Должина на ракав545556575859Биста869094981021061 cm = 0.3937 инч

НОВ ОБРАЗЕЦ ПП ТОРБА КЛИЕНТ ПОКАЖЕ : НОВА МОДА МЕШАНИ ФОКС КРЗНО ЖЕНИТЕ ГРБ ЕСЕН ЖЕНИТЕ ГРБ ПРЕДУПРЕДУВА

65" Бренд Жените Faux Зајакот Крзно Кејп Сребро ФоксPoncho Булчински Голема Големина Топло Заврши V Вратот Shawl

Нова Мода есен и зима нови Кореја плажа волна крзнено палто долго коленотодолжина на грб Жените Облека

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Ние сме една фабрика специјализирана во производство на крзно паркови од кина, Речиси предмети произве

Scroll