Новак
Навечер Ѕид Уметност Decals Младата Месечина и Ѕвезда Винил Налепници За Градинка Детска Соба Креативна Декорација Отстранлив Mural ZB164

Навечер Ѕид Уметност Decals Младата Месечина и Ѕвезда Винил Налепници За Градинка Детска Соба Креативна Декорација Отстранлив

Достапност: Залиха
DEN 479.00
DEN 638.40

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината Големина : 80 елементи raning во големини од 2 - 6 см (0.8 - 2.3")
Ве молиме да се погледне на слика број 3 за да ја видите она што е вклучена. Заврши големина е зависи како да plaste тоа. Овие налепници немаат позадина на сите, ниту бели ниту транспарентни. Секоја позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.

Параметрите на стоката

боја:
црна, сива, H635 меки розова боја, светло виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, златна, портокалова, прилагодено боја
Големина:
86x42cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
ZB164
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ

Подобро ви се допаѓа

Производ Inforamtion : Број : SY86 Големина S : 42x35cm M : 57x47cm L : 69x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче d

Барање за враќање на производот .*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се с

ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или н

продолжи scraper стакло од хартија центар целиот диск од влага , ( водата може да биде некаков отров , откако

♥♥♥♥ Материјали ♥♥♥♥ Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останатите на површина ,но не може да се

За Превозот* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена Ви благодариме

За Превозот* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена.* Ние ќе се врат

Опис на 100% Сосема Часовникот Батеријата : АА батерии (Не се вклучени) Материјал : Акрилик огледало Дебел

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 57cm X 61cm72cm X 77cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

[size]Ширина : 56cm, Висина : 60cm[default color]нане[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашит

Овој класичен стил мапата на светот е многу убави, оригинални насликани во 2007 година Тоа вклучува магис

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

Добредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : M : 42x30cm / L : 57x41cmDefaut Боја : ЦрнаМатеријал : Се Прила

Мазна Вратата Стил 3d D Ѕид Налепници Сан Марино Старата Улица Сценографијата Винил Mural Дома Декорација Д

Имитација 3 D Нови Пустината Вратата Налепници Дрвени Налепници самолепливи Декорација Водоотпорен Вра

материјал : еколошки Винил големина : мали 40cm високи X 35cm широк медиум 50cm високи X 42cm широк големи 65cm висок

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : Y010Карактеристики : Екоприј

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : NY382Карактеристики : Екопри

превозот услови1.повратни информацииако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите

Материјал : ПластикаКреативни Еднорог Ѕид НалепнициПратката, Вклучувајќи : 1 Pcs Ѕид НалепницаГолемина : 3

детали за производотцена полу метри цена : 36 јуани / 1 m counteroffer не !miraculousness стакло налепници на dimmest чисте

експрес : 510 дена сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да напр

DiscriptionМатеријал : Еколошки ПВЦЗаврши ефект : Како се покаже сликаФункција1, Договор за декорација...

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 105cm57cm X 118cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екс

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас.*

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

Scroll