Новак
ZOKOL имајќи 51320 Удар Топката Имајќи 8320 100*170*55мм

ZOKOL имајќи 51320 Удар Топката Имајќи 8320 100*170*55мм

Достапност: Залиха
DEN 1178.00
DEN 1549.92


Параметрите на стоката

Капацитет На Моторот:
100*170*55мм
Број На Модел На:
51320
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
100*170*55мм

Подобро ви се допаѓа

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мо

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Негативни повратни информации не реши ништо Па се чувствуваат слободни да контакт.Вашето задоволство е

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

Точка Бр : MR117Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 7x11x2.5 mmМатеријал : Керамички Zr O2Кафез Материјал :

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Scroll