Новак
A-88T MK2 комбиниран тип choleduct моќност засилувач вакуум цевки аудио засилувач моќ 220V 1PC

A-88T MK2 комбиниран тип choleduct моќност засилувач вакуум цевки аудио засилувач моќ 220V 1PC

Достапност: Залиха
DEN 85409.00
DEN 89904.00


A-88 T MK2 комбиниран тип choleduct моќност засилувач вакуум цевки аудио
моќност засилувач 220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Модел : -88 TMK2
Излезна моќност : 2 * 45 W (RMS супер линеарна работна состојба)
2 * 25 W (RMS triistor работна состојба)
Машина фреквенција одговор : Машина фреквенција одговор
Хармонично Нарушување : 1% (1k Hz)
Излезна отпорност : 4Ω, 8Ω
Текст отпорност : 100 KΩ
Јачина на бучава сооднос : 93d B
Текст чувствителност : 300m V (кога се комбинираат текст)
1000m V (при второто ниво е внесување)
Јачина на звук : 420 * 382 * 195mm
Нето тежина : 28kg
Напојување напон : 220 V ± 5% 50 Hz
Потрошувачка на енергија : 280 W
Користете цевка : 6 SL7 * 2,6 SN7 * 2, KT88 / EL34 EH * 4
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Параметрите на стоката

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
A-88T MK2
Тип:
Хоризонталната
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL1397
Машина фреквенција одговор:
Машина фреквенција одговор
Хармонично Нарушување:
1% (1kHz)
Јачина На Бучава Сооднос:
93dB
јачина:
420 * 382 * 195mm
Нето тежина:
28kg
напојување напонот:
220v 50 hz
Потрошувачка На Енергија:
280W
Користете цевка:
6SL7 * 2,6SN7 * 2, KT88 / EL34EH * 4

Подобро ви се допаѓа

1pc 220v / 50hz или 110v / 60hzмодел 238bs копче машина за сечење.клучни abloy машина.фотографијата покажува : Детали за

1pcs Глеѓ Жица Соголување Машина,Лакирани Жица Stripper DNB6фотографијата покажува : Describtion : Достапни Жица со Д

2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го

spec Печати метод : термички трансфер Поврзан со компјутер : Може да Поврзете КОМПЈУТЕР Резолуција : 300dpi Пе

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување

Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express

Microcomputer За Контрола На Автоматски Вода Течни Пополнување На Машина Течни ДодатенСликата покажува : Спец

1 PC 800g Полн Замав Нерѓосувачки Билка МелницаGristmill Кафе Пипер Храна Мелење МашинаСликата покажува : Специ

1 PC Прирачник рампа печатење опрема лого печатач машиниединствена боја на нафта печат печатач дизајн ум

220 V 300 W 1 PC Две тркала далечински контролирани меур машина прилагодливиагол меур машина свадба фаза опре

Автоматско Вакуумско Пакување Машина Вакуум Запечатување МашинаКомерцијални Автоматско Броење Вакуу

Десктоп Автоматско етикета rewinder Етикета за рециклирање на машински Етикета се тркалаат ремените машин

1pc 220 V 1500 W 12 инчен исклучителна десктоп рамен нож машина за сечењеиндустриска / home автоматско вовлекува

Нерѓосувачки челик 350 компир taro пилинг машина / кожата, отстранување на машина со чистење функција за ко

Пари контра машина е погоден за ЕВРО американски ДОЛАР МултиВалута Компатибилен Бил Готовина Контра Ва

Нови DIY рачна работа мали допирање машина рака алатка метал допирањемашина се користи за обработка на м

Целосна Нерѓосувачки челик Фрид сладолед ролни машина Комерцијални сладолед , сладолед создателотModle :

130mm Нерѓосувачки Челик Бургер Печати Прирачник Бургер Пети Создателот Хамбургер Мувла Бургер Притисне

Commerciale мека сладолед macchine 1200w w / 220 v Фрид сладоледмашина / Фрај рамен сладолед создателотModle : HXCBJ22Име на п

Пред Вчитување Вертикална Банкноти Бил Валута Контра Парични Машина За Броење На Пари Пребројување На

QRLS400 1500 W електрична мелница за месо од не ' рѓосувачки челик повеќенаменски кујнакомерцијални stuffer минс

Scroll