Новак
М2.6 Филипс Крстот Вдлабнати Countersunk Flat Head Прислушување Завртки на 304 Нерѓосувачки Челик Електронски Производ Завртка KB Тип DIY Поправка

М2.6 Филипс Крстот Вдлабнати Countersunk Flat Head Прислушување Завртки на 304 Нерѓосувачки Челик Електронски Производ Завртка

Достапност: Залиха
DEN 442.00
DEN 465.12


Предмет : Крстот Вдлабнати Рамна Глава Прислушување Завртки KB Тип
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : Пластична Кеса
Големина : М2.6

Параметрите на стоката

Големина:
M2.6
Должина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
LD044
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M2.6

Подобро ви се допаѓа

Легура Велосипед Велосипед Диск Сопирачки Роторот Завртка Завртки ОревиМАТЕРИЈАЛ : 7075 T6 Aliminium ЛегураБо

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Име на производ Ejector Pin Материјал Челик Боја Сива Совет Дијаметар 10мм месо тело Пречник од 15mm Вкупна Долж

Примероци се Титаниум завртки M4x4.5 Torx T10 возачот,Сопствени Мали Решетка Главата,Титаниум GR2.Ве молиме да

Примероци се ANSI Титаниум завртки 832x1 / 4 Torx T20 Возачот Обичај Копчето Главата,Ti GR2 ПолиранВе молиме да се ч

Име на производ Пневматски Брзо Монтирање Конектор Тип 6mm да 6mm (Тоблик) Материјал Пластика, Метал Дименз

започнетекрајотХексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиМАТЕРИЈАЛ : 304 Stainless SteelDIY Материјали : Металугр

Црна Најлон Хексадецимален Гром.Количина : многу 10 парчиња.Навој дијаметар : Метрички М4 (4mm), конец должи

Предмет : Hexalobular Socket Круг Главата ЗаврткиМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликСтандард : GB / T 2672Пакување :

Црна Најлон Хексадецимален Гром.Количина : многу 10 парчиња.Навој дијаметар : Метрички М4 (4mm), конец должи

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

20pcs M6*8 / 14 / 20 / 30 Алуминиум Легура Цветен Чекор Рака ги Заостри Завртка

Ова е за една кеса од 280 делови на М2.5 А2 Нерѓосувачки Челик DIN7991 Рамен Socket Head Кап Завртки Со Хексадецимале

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

200 PCS Железо Црна Оксид Завртки Сет Круг Главата Крстот Машина PWA М2.9 М4.8 Fastener Самоприслушување Завртки Ал

50pcs m6*10 а2 70, скопје 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален countersunk flat кап завртки m6

Scroll