Новак
Уникатната Природа Дрвени Случај се Види Кварц рачен часовник со Дрво Хривнија Едноставна Трендовски Стил Класичен Дизајн relogio masculino

Уникатната Природа Дрвени Случај се Види Кварц рачен часовник со Дрво Хривнија Едноставна Трендовски Стил Класичен Дизајн relogio

Достапност: Залиха
DEN 1028.00
DEN 1370.88


Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјали : Дрво
Тока Тип : Хривнија Тока
Dial Дијаметар : Прибл.4.5 cm
Случај Дебелина : Прибл.1.3 см
Бендот Ширина : Прибл.2.0 cm
Бендот Должина : Околу.24.5 cm
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистински Бамбус Дрво, Без Боја.
На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки.
Пакет Содржина :
1 * Дрвени Види

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Дрвени
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
24.5 cm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Број На Модел На:
W26280
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Возрасна Група:
Возрасни, Тинејџерски
Бендот Боја:
Беж и Темно Кафена, Сиена и Темно Кафеава, Беж и Сиена
случај боја:
Беж, Сиена
Лицето Боја:
Темно Кафеава Боја, Сиена
Карактеристики:
12-Часовен Dial
Намената:
Роденден, Божиќ, Татковци-ден, Мајки-денот, Валентин-денот
Предмет:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Види Форма:
Круг

Подобро ви се допаѓа

CHENXI Мажите Часовници Кварц се Прикаже Часовникот Декорација Носат Часовници Едноставна Моден Стил Маж

Должина : 24cmТабела пропусниот Опсег : 2,2 смDial дијаметар : 4.2 cmДебелина : 12mmТежина : 130g

SINOBI Воена Види Мажите Луксузен Бренд Маскирна Најлон Часовници воздухопловната Војска Водоотпорен Ква

Топ бренд Yazole бизнис види и 100% висок квалитет.Предности : Отпорност на Вода : 3 ATM водоотпорни,лесно се спр

Поддршка на големо, пад на превозоти прилагодено логоКако да ги пратите парцели?DHLСингапур пост & e PacketAlie

Контактирајте Со Нас1.5 cm Бенд Ширина : 22mm Отпорност на Вода : 30m Карактеристики : Движење : Време Модул ква

Моден машка Кожа Бенд Часовници Воена Спорт Аналогни Кварц Датум Зглоб ВидиФункција : 100% Нов и висок ква

започнетеОпис на производот100% сосема нов и висок квалитет.Добар избор за подарок.Watchcase Дијаметар : 40mmБе

Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме

Можете да го носат на вашите раце и да се бања Ние ќе ви испратиме бесплатно на висококрај види подарок к

Жените Минималистички Подарок Зглоб Види Модерна Бамбус Мода Вистинска Кожа Бенд Рака Кварц Аналогни П

Ние може да добијат ништо без претходна најава.ДестинацијаТранспортПрибл Со цел да се обезбеди ќе го до

Кога ќе примите вашата исплата,ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 3 дена.Постојат пријави се на куп

Scroll