Новак
Mogoko 1x Восок Печат Печат Ретро Дрво Класичен Запечатување Восок Печат Печат Декоративни се Зголеми Дрвото На Животот Покана за Свадба Антички Печат

Mogoko 1x Восок Печат Печат Ретро Дрво Класичен Запечатување Восок Печат Печат Декоративни се Зголеми Дрвото На Животот Покана

Достапност: Залиха
DEN 176.00
DEN 225.12


Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.
80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена. Надвор Од Contol.
Опис :
Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 см), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9.0 cm). Материјал : Месинг главата и ружино дрво се Справи. Отстранлив Печат - Лесно да се Промени и да ја Инсталирате. Печатот може да се примени на картички, scrapbooking, стакло, пластика, дрво и повеќе Идеален за разубавувањето и декорирање на ковертот, покани, вино пакет, итн. Пакет се вклучени : 1 x Восок Печат Печат.
Пакет Се Вклучени :
1 компјутер од Восок Печат Печат

Параметрите на стоката

Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
tgh0095
Тип:
восок печат печат
Број На Модел На:
tgh0095
Количина:
1 x Восок Печат Печат.
Материјал:
Дувачкиот главата и ружино дрво се Справи.
Шема:
Дрвото На Животот ; Розата со срцето
Должина:
approx.90mm
Печат Ширина:
прибл. 25mm
Пакет Мерење:
прибл. 95*35mm
Стил:
Запечатување Восок Печат Печат Декоративни
Функција:
Отстранлив Печат - Лесно да се Промени и да ја Инсталирате
Погоден за:
картички, scrapbooking, стакло, пластика, дрво и повеќе Идеален за облагородување

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 10.5*1

Ќе ја добиете восок печат печат1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2 Големина : прибл 9cm

Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.Ние имаме разбирање за несреќа може да

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Извади стега, а потоа извади photosensitive подлога Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде

Обем на продажба : 1pcsБоја : ЦрнаСпецификации : зборот печатМатеријал : гума и ПластикаУпотреба : канцелар

Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

започнетекрајот ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, куп

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 157.2 g / setГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 set=15 компјутер

Многу корисно за торта декорација / карта во донесувањето одлуки / Scrapbooking! Само колективното тоа!Mannual М

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАМали Чудовишта Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декорац

Опис : Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 cm или 3cm случаен испрати), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9 cm)...

Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!Карактеристики На Производот : Големина : 14*18cmПакување : 1pc / мн

Повратни информации : Одберете начин на плаќање : со Кредитна картичка, кликнете на "плати мојата цел" 5 (

Спецификација : Големина : Бакар глава дијаметар е 0.9" / 25мм или 30мм

Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат Ве молиме оставете ги 5

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

1 lot = 1 set = 21 парчиња ( како на сликата) Materail : Дрво Кутија Големина : 12.5* 4* 6.5 cm Печат Големина на : 1.5 * 1.5 * 3.5 cm Д

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Спреј МатрицатаМатеријал : Пластикалист големина : (Приближ

Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно.мн

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

Овие мастило подлога може да се користи за оваа гума печат( можете да го нарачате како 1 buc и тоа може да б

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 6.9 g / pcГолемина : за 3.8x3.8cmКоличина : 1 lot=20 компјутери мастило подлогаЗа

Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.Ние?повторно не е о

Scroll