Новак
ZOKOL имајќи SI16T/К PHSA16 Oilhole Женски Навој Десен тема Род Крајот имајќи М16.*2.0 mm

ZOKOL имајќи SI16T/К PHSA16 Oilhole Женски Навој Десен тема Род Крајот имајќи М16.*2.0 mm

Достапност: Залиха
DEN 156.00
DEN 204.48


Параметрите на стоката

Капацитет На Моторот:
М16.*2.0 MM
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
SI16T/К Женски Навој Десен нишка
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
М16.*2.0 MM

Подобро ви се допаѓа

Тип : удар топката имајќиМодел : F1221 MГолемина : 12x21x5mmКоличина : 10 компјутери1)Вашата Повратна информација

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Опис : F717 M 7x17x6 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 1pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Точка Бр : MR117Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 7x11x2.5 mmМатеријал : Керамички Zr O2Кафез Материјал :

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK160200 2 AS160200Големина : 160x200x5mmКоличина : 1 buc

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Scroll