Новак
FORUDESIGNS Huskies Жените Гласник Кеси за Дами Булдог Боксер Crossbody Кеси,Децата Мали Патна Торба Bolsos Mujer

FORUDESIGNS Huskies Жените Гласник Кеси за Дами Булдог Боксер Crossbody Кеси,Децата Мали Патна Торба Bolsos Mujer

Достапност: Залиха
DEN 384.00
DEN 479.52

Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Плаќање :
1.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Параметрите на стоката

Големина:
23x17x6cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
3131E
Стил:
Preppy Стил
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Точка име :
жените гласник кеси
Големина:
23x17x6cm
Тежина:
150
Тип:
мини рамо кеси
боја:
Како се покаже слика
Is_customized:
YES
Dropshipping:
Yes
Стил:
Европски и Американски Стил

Подобро ви се допаѓа

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Боја : Кафе;Материјали : Вистинска Кожа Cowhide(Висок Квалитет);Големина : 17(W)*6cm(D)*30cm(H)(6.7*2.4*11.8") години;Прилаго

црвено / сино / црна / зелена / кафеава бојаУПОТРЕБА : торба , гласник кесиПревозот1.Големина приближно 28cm L

Dispalang Волкот Момчиња Мали Гласник Кеси Кул Crossbody Кеси За Тинејџер Мажите Рамо Торби За Патување Страна Т

Dispalang прилагодено дизајн мали гласник чанта каверпечатење на деца деца рамо гласник торби за патување м

) во полето за коментари во текот на исходот За вашето задоволство и позитивни повратни информации е мно

Боја : Кафе, Црна Материјали : Вистинска Кожа Cowhide(Висок Квалитет); Големина : 23(W)*6.5 см(D)*14cm(H)(9.0*2.5*5.5") години

YESETN торба 052317 топла продажба човек торба машки размавта торба

Големина : pls дозволете 03 mm разликата се должи на рачно мерење Обичај во следат земјата е строга, па прево

Идеални за патување, работа, училиште и други активности на отворено, работи одлично како подарок! Усвој

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој

202gСтил : МодаПогоден за толпата : ЖениДодатоци : НикојРемени : ПрилагодливБрој на Рачки / Ремени : Слободе

Детални Големина : 35x2cmИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку ра

Добредојдовте во Мојата продавница 100% Сосема Нов FEIDIKABOLO Нов Човек Кожна Торба Висок Квалитет на Модата

Scroll