Новак
автомобил стп душеци за големиот ѕид Haval h2 h3 h5 h6 h8 h9 м4 c30 c50 coolbear lifan 320 520 620 X60 Chery tiggo qq qq3 qq6 а1 x1 м1

автомобил стп душеци за големиот ѕид Haval h2 h3 h5 h6 h8 h9 м4 c30 c50 coolbear lifan 320 520 620 X60 Chery tiggo qq qq3 qq6

Достапност: Залиха
DEN 11645.00
DEN 12257.76

Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно-drived. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големини, па ве молиме да го името на вашиот автомобил марка и модел.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил. За автомобилот кат мат( автомобил тепих ), ќе се продава и лево волан и право воланот на автомобилот теписи.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план.

Параметрите на стоката

Боја Име:
Црна, Портокалова, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Објектот Тежина:
6kg
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Материјал Тип:
СТП Кожа
Специјални Функции:
водоотпорен дише елегантен модерен

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме имајте на ум : овој линк имаат 3pcs продава цена,ве молиме да не грешка, за само 1front покритие за са

ИСПОРАКАПоголемиот дел од нашите производи ќе бидат испорачани бесплатно преку Aliexpress е складиште, тие

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големин

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

0 L 2979 CC 182 Cu.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики

За да Гарантира дека Сите производи имаат 12 месеци гаранција од нашата продавница (Освен некои земји и AP

Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот

Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас Ако не сте задоволни со куп

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

Ние ќе испратиме логистика според ваш избор Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, мо

Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Ние се стремиме да

Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгод

Автомобил Загрева Седиште Перница Топла Маска Авто 12 V Грејач Потоплите Подлогазима Сива Автомобил гре

Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фаб

Швајцарија За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со след

Ние ќе се потрудиме за да можете 100% задоволство И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од

Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што и

Сите се враќа, мора да го придружува со оригинално пакување во оригиналната состојба.ИСПОРАКАПоголемио

2 парчиња / set SEEYULE Универзална столче Јазот Покрие Течење Подлога Доказ Plug Затка Поклопец на Слот за СТП

Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволствот

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар предпрод

Забелешка1 Однапред ви благодариме Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна

Швајцарија Обично тоа ќе потрае околу 1055 денови за вас Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да

ве молиме контактирајте со нас пред да се врати Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме конта

Ве молиме имајте на ум : овој линк имаат 3pcs продава цена,ве молиме да не грешка, за само 1front покритие за са

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

Scroll