Новак
306070 GPS MP4 MP5 е-книга читателот учење машина полимер универзална батеријата 3.7 V пост Батерија Li-ion Ќелија

306070 GPS MP4 MP5 е-книга читателот учење машина полимер универзална батеријата 3.7 V пост Батерија Li-ion Ќелија

Достапност: Залиха
DEN 817.00
DEN 1104.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.
Плаќање 1. Контакт 1. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Карактеристики : 1. Висок квалитет и со висок капацитет. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден . Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Фабрика : . 100% сосема нов. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. Батерии Напон 3. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

4 V батерија, мобилни моќ батерии, литиум полимер батерии за MP3 3.

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc Батерии Напон 3 Пакет содржи : 1 x КОМПЈ

Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!Кор

Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот Негативни повратн

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Ажурирани Модел ЛПE17 LPE17 Дигитални Батеријата Пакет за Камери Canon EOS Бунтовнички T6i 750 D T6s 760 D М3 М5 M6 T6s 8000 D Б

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VК

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Нова за Русија и САД топла продаде 3 паке

Апликации 1 Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачк

Апликации 1.7 V2 директни фати, 27 CM Производот модел : 366292 Производот капацитет : 1500m Ah Производот напон : 3.6

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.Добредојд

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 П

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.1040m Ah ЛПE17 LPE17 ЛП E17 батеријата за canon EO

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден Се Враќа & Гаранција 1 Ако не сте ги задоволи

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

Scroll