Новак
2017 Нови 4x 3LED Автомобил Полнење 12V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина Светилка Ligero и луз квалитет june6

2017 Нови 4x 3LED Автомобил Полнење 12V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина Светилка Ligero и луз квалитет

Достапност: Залиха
DEN 177.00
DEN 246.24


4x 3 LED Автомобил Полнење 12 V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина Светилка
Драги пријатели , ви благодариме за вашиот интересно , ние поддршка пад на превозот , CSV и трговија на големо , ако интересни без точка , можете слободно да ме контактирате во секое време , мојот skype сметка е : +86 15271911860
Објектот Спецификации :
100% Сосема Нов. Тежина : 144g Големина : Секоја светлина е 6cm долго и има околу 3,5 m вкупно кабел Ова е за еден сет на сина декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла и една запалка приклучок. 360 степени за прилагодување. Вклучување-ИСКЛУЧУВАЊЕ на запалка приклучок. Секоја светлина вклучува 3 LED. Напон : 12 V DC Двојно-страна лепило допрете достапна за инсталација. Тоа може да се користи за автомобил внатрешни работи подот или цртичка. Едноставен дизајн за вас убава, егзотични и романтични внатрешни работи. Пакет Содржина : 4x 3 LED Внатрешни Декоративни Светлина(Еден Сет)

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
UUR
Материјал Тип:
Метал пластика
Специјални Функции:
долг животен век
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
144g
Име На Модел:
2017
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
kongyide
боја:
Црна
Име:
ligero
Тип:
и луз
Напон:
12V DC
светла боја:
Сино бела

Подобро ви се допаѓа

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркин

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Чашата е од NEG Возилото Апликација За "Фолксваген" Suran 2010 2011 2012 2013 2014 Пакет Содржина : 4 парчиња CCFL Прстени 2

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум...

Scroll