Новак
40x60cm 3d Тепих Doormat Вратата Мат кујна килими бања тепих патосници Отворено Килим на Животните Пред Вратата Мат tapis де кујна

40x60cm 3d Тепих Doormat Вратата Мат кујна килими бања тепих патосници Отворено Килим на Животните Пред Вратата Мат tapis де

Достапност: Залиха
DEN 1051.00
DEN 1400.64


40x60cm 3d Тепих Doormat Вратата Мат кујна килими бања тепих патосници Отворено Килим на Животните Пред Вратата Мат tapis де кујна
Боја : како на опис
Големина на : 40*60см
Тежина : околу 0.3 kg
Материјал : гума и чувствував
Пратката содржи : 1 *вратата мат
Answer : ___________________________ Note :
1. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
2. Поради рака мерење, има големина грешка за 0.5-1cm.
3. Пред да платите, ве молиме проверете ја големината внимателно.Ние не наплата за големината причина како "тоа е помала отколку што мислите".
4. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Параметрите на стоката

Големина:
40x60cm
Стил:
Европа
Употреба:
Кат,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Бања
дизајн:
Kilim
Функција:
Навремено-Отпорни,Водоотпорен,Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитни
Спецификација:
40*60cm
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
Ходникот
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
CASEGRACE
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
G170707
Примена:
вратата, бања, ходникот, спална соба, dinning соба ,итн
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Точка име :
Креативни дома областа мат
Материјал:
Гума и чувствував
Големина:
40*60см
Тежина:
За 0.3 kg
боја:
како опис
Користете област:
Бања, врата, спална соба, dinning соба, ходникот, дневната соба
Дебелина:
за 2cm
Опис 1:
Површина тепих за дневна соба
Опис 2:
Тепих
Опис 3:
вратата мат

Подобро ви се допаѓа

СпецификацијаТочка Име : Вратата МатМатеријал : Корални Руно + Antiсе лизга ГумениСтил : Морски СеријаГоле

Испраќање & Превозот Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние вед

Опис На Производот : Материјал : Полиестер Боја : Како фотографија покаже Тип : бања мат Количина : 3 еез / se

11831Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , 50*80с

Разговор со нас со слики,а потоа изберете размена на нови или пари за враќање на средствата...

28 инчен*98 Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контакти

Добредојдовте на големо купувачи истрага и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.

111201001610436Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Големина на : 40*60с

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

13052Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , 50*80с

Големина Околу 2.6нозе од 2.6нозе, 80 x 80СМ.;Полиестер Внатрешна / Надворешна Не Се Лизга Килим / Мат / Тепих...

Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен...

11120Опис Боја : Како на сликата show ( Ние нудиме избор на боја избори и подобро да ги задоволат потребите на

СпецификацијаТочка Име : Вратата МатМатеријал : Корални Руно + Antiсе лизга ГумениСтил : Морски СеријаГоле

Добредојдовте во мојата продавница!Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продадеФабрика цена &

Расположливиот nonwoven деца голем Пикник душеци влагадоказ солидна боја плажа пикник мат шатор виткање кр

Новиот Дизајн на Плажа Дома Пред Вратата Не се Лизга Мат Тепих 40x60cm Влезот Doormats Дневна Соба и Спалната со

Scroll